Автор Тема: Схема на двигателя  (Прочетена 108455 пъти)

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Схема на двигателя
« Отговор #15 -: Януари 31, 2012, 08:23:19 pm »
Мите, бесен съм.
Повярвай ми, в предишния ми пост съм повече от учтив в сравнение с това, което наистина искам да кажа.
 yahoo crazy rofl %) devil devil devil devil devil devil devil
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Схема на двигателя
« Отговор #16 -: Януари 31, 2012, 08:34:06 pm »
съгласен,но все пак 8-)

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Схема на двигателя
« Отговор #17 -: Януари 31, 2012, 09:16:08 pm »
Ако искаш ти трий каквото не ти допада. Няма да ти се разсърдя. Все пак аз си изливам негативната енергия в този пост, не може без една нашенска на звездички.  :-\ rofl rofl
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
Re: Схема на двигателя
« Отговор #18 -: Февруари 02, 2012, 09:49:32 am »
Колега, напълно те разбирам и подкрепям. Интересно, как биха реагирали, ако колата беше гаранционна? Дали щяха да я транспортират до Пловдив за да не изнесат тестера от сервиза?

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Схема на двигателя
« Отговор #19 -: Февруари 02, 2012, 11:26:24 am »
Едва ли щяха да си мръднат г... пръста, извинявайте.

Аз не исках да ми я транспортират, а да дойде човек да я запали с тестера (процедурата е 5 минути). Щях да ида да го превозя с другата ми кола, ако им е проблем транспорта.

Това сме ние българите - дреме ни за ближния в беда. При други народи не е чак толкова овълчено положението.

Предния ден със същата КИА бях затънал в една преспа. Спря пред мен един джип и ми пречеше да се опитвам да изляза. Викам му на баровчето пред мен - така и така си ме запушил, а аз съм затънал, дай да ме дръпнеш леко и излизам. Отговори ми - нямам въже. Викам - аз имам въже. Той - да ама бързам. Казах му поне да се махне тогава, за да не ми пречи при опитите да се измъкна. С малко зор, напред-назад, излезнах. Направих си изводите обаче за "отзивчивия" българин.

Същите ********** са и по сервизите в Пловдив и София, както и на много други места и сфери в живота.

Имаме генерален проблем в държавата, но айде да не излизаме от темата, която е "схема на двигателя". Хехехе
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Схема на двигателя
« Отговор #20 -: Февруари 13, 2012, 08:50:16 am »
Да му изсъхнат ръчичките на тоя, дето ми е взел стъргалката за лед. Втора вече ми изчезва.

За два лева ли сте бе хора...

Хехехехе

Взех на жената една дървена шпатула от кухнята, дето си обръща баничките с нея, и пак си почистих колата, ама защо да е...
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l