Модели автомобили > Cerato

Нова KIA Forte

<< < (2/6) > >>

aris:
Пожелавам и аз безаварийно и чакаме снимки  :-*

radkoDI:
Добре дошъл във форума и много безаварийни километри с която и да е от двете коли. Тъй като си в атомобилната Мека съответно имаш и подобаващ избор, най вече на информация от форумите. Предполагам си чел форумите и за двете коли та не се съмнявам ще направиш най-правилния за теб избор. Иначе форумът за моята кола оттатък Голямата локва е доста изчерпателен, та надявам се и този за Фортето е също на ниво.

dickens:
Е няма такава кола, много съм щастлив ;D. Прави бяха "колегите" от US форума - "тази кола ще накара много хора да обръщат глави след теб..."
Искрено се надявам модела да пристигне по-скоро в Европа и да и се насладят повече хора! Сключих и много добра сделка - при македонец ;) и успях да взема най-високия клас на цената на средния при други дилъри...
Навъртях около 100 мили днес из района, нямам търпение и утре да я покарам на воля... А сега отивам да я поливам yahoo





Наздраве!

p.s. Ако може някой модератор да премести темата в Cerato щото си е за там... извинявам се, не съобразих

Pro style:
Честито!!!
Хиляди безаварийни километри и усмивки при шофирането на новата придобивка  bravo

aris:
Ето и малко снимки и от мен от новия хетчбек черато който е реплика на сийда  ;D






Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия