Автор Тема: За каското и гражданската  (Прочетена 9432 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: За каското и гражданската
« Отговор #15 -: Май 28, 2010, 10:25:58 pm »
е това само в киа могат да ти кажат.Като си сметнат и погледнат колата 8-)

Ама сподели после

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: За каското и гражданската
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2011, 10:17:49 pm »
В отговор (и продължение на темата) на "стартер" (виждам , че в другата тема не може да се пише , че е заключена):
- работих в "Дженерали" - каското МЕКО КАЗАНО е "гола вода" - не си заслужава - компанията също!!!
- "Алианц" (и там съм работил) - не е лошо , но е малко по-скъпичко - за новите коли има и безплатна застраховка "Автоасистънс" (пътна помощ , но без ПТП (с ПТП е заложена в ГО)) - горещо я препоръчвам тази застраховка за всички - наистина е без забележки !!!
- "Олимпик" - нова за нашия пазар кипърска (не гръцка) компания (аз и още няколко човека от форума вече сме застраховани в нея) - за сега всичко е перфектно , НО - да се има предвид , че е сключен договор с КМБ , но за поделенията в страната НЕ Е сключен такъв договор. Пример : аз ще си правя колата по каско в ПЗ сервиз на КИА , но по фактура !!!! И  това няма лошо.
- "Армеец" - за сега не съм чул негативни оценки - някой ако има такива , да ги сподели.
- за останалите компании - не мога да ги коментирам , защото нямам преки наблюдения.
За "marina.m" - да , вярно е и е много точна (доста хора знаят защо го пиша това) :) :) :). Ако някой търси контакт с нея или друг застраховател - може да се свърже и с мен - на ЛС или 0899886755.
За сега - толкова. ok
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 10:22:53 pm от jorko.b67 »

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
Re: За каското и гражданската
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2011, 12:18:30 pm »
Даа, интересно защо ми удариха катанеца на темата, като в тази хората си разискват цени на застраховките за техния модел, а в раздел "Да поговорим за нещата" смятах да направим общо обсъждане и обмяна на информация. Колкото до клубната застраховка при marina.m не знам дали ще е удачна за всички. Поне в моя случай става малко сложно - искам ГО преди да взема колата от магазина, а в деня на получаване и регистрация - да направя Каско, при положение, че съм от Бургас.
Вчера минах през Български имоти и ми направиха комбинирана оферта - ГО+Каско+Имущество, при което процентът на Каското пада до около 4,1 и ми звучи доста примамливо, но не съм чул никакви отзиви за тях.
Дилърът в магазина на КИА-Бургас ми каза, че основно работят с Уника и Евроинс, като при вторите Каското е на 4,5% и не изискават маркировка. Някой има ли впечатления от тези две фирми - как са с плащането?
 

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: За каското и гражданската
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2011, 04:31:33 pm »
нито 1 от 2-те
Имаше хора тук,които имаха повече от 4 щети май.Случва се.
На следващата година % ти скача драстично!

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: За каското и гражданската
« Отговор #19 -: Февруари 17, 2011, 05:07:01 pm »
Когато си взимах колата от шоурум-а бях се подготвил с всички документи и застраховки: временни номера и талон, ГО и Каско (с уточнението да направя снимки на колата от всички ъгли) и лека полека съвсем спокойно и законно поехкъм Дупница, където в Булстрад си направиха техни фотоси и заведоха колата по надлежния ред. Иначе имам последващ горчив опит с услугите на дилър, КАТ-регистрация, Застраховател.

ndg

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 221
Re: За каското и гражданската
« Отговор #20 -: Февруари 17, 2011, 06:15:42 pm »
От както съм закупил КИА-та все съм си в Армеец и съм много доволен от тях. Имал съм само дребни проблеми, като боядисване на броня, калник ... Няма размотаване, всичко става бързо, учтиви са, така че бих ги препоръчал. Не съм гледал % (половин повече или по-малко е все тая), това което получавам като услуга от тях ми е достатъчно

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: За каското и гражданската
« Отговор #21 -: Февруари 18, 2011, 12:46:51 am »
БУЛ ИНС е истината.3 година вече една драскотина не са ми отказали.Много точни като цяло сам доволен и отстъпка с включване при тех ГО + каско.

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: За каското и гражданската
« Отговор #22 -: Февруари 18, 2011, 11:58:00 am »
и аз вече 4-та година съм в Армеец.Много съм доволен.Никога нищо не са отказвали за описване и винаги са работели с KIA MOTORS.процента им е 4,00 ако нямаш щети през периода или ако не са по твоя вина и 4,5 ако имаш по твоя вина или "паркинг".при птп имат мобилни екипи които идват много бързо и описват и попълват протоколи и бумащина без ти да се занимаваш.имат една такса за подновяване на маркировката 20лв. годишно и това дразни, но иначе не бих ги сменил за сега.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: За каското и гражданската
« Отговор #23 -: Февруари 18, 2011, 11:59:59 am »
те маркировките скоро май ще ги махат crazy

marina.m

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
Re: За каското и гражданската
« Отговор #24 -: Февруари 18, 2011, 11:05:06 pm »
Имам възможност да оказвам съдействие почти във всички компании - някои колеги от форума вече го знаят...

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: За каското и гражданската
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2011, 11:02:47 am »
780 лв.пълно каско + ГО отделно.+маркиране отделно към 60 лв.беше...18000 лв е оценена на 2 години станахме...!Моята минава из между 20 служебни и се възползвам от корпоративната отстъпка..!

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: За каското и гражданската
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2011, 07:45:02 pm »
Да направя едно подсещане Овреме - наближава времето за подновяване на различни застраховки (за колите ни , а и за какво ли още не). Повечето си знаят за мен (0899 88 67 55 и 0892 46 65 95) и за Марина (marina.m 0892 46 91 21 и 0876 61 68 89) , че се занимаваме КАЧЕСТВЕНО с тази дейност. Даже и да не си направите застраховките при нас , препоръчваме на всички - звъннете ни поне за консултация. Не става въпрос само за колегите със Сийд-ове - всички са добре приети !
Поздрави! ok
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 07:46:55 pm от jorko.b67 »

40oz

  • Новак
  • *
  • Публикации: 34
Re: За каското и гражданската
« Отговор #27 -: Юни 02, 2012, 01:15:58 pm »
Трябваше да подновявам каското и гражданската и след кратко замисляне реших да се свържа с Жоро и Марина. Малко се притеснявах понеже не ги познавах... От сега нататък мисля само през тях да си правя застраховките ;D. Останах много доволен и ги препоръчвам на всички! ok

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: За каското и гражданската
« Отговор #28 -: Юни 03, 2012, 07:32:47 pm »
Благодаря ти Ради ! ;D
Радвам се , че си останал доволен - явно , че положените грижи от нас не са останали незабелязани...
Ти само си карай колата , за останалото ние имаме грижата !!! ok

niki_ru

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: За каското и гражданската
« Отговор #29 -: Декември 02, 2019, 07:37:28 am »
Здравейте колеги! В петък едно момиченце не спря на стоп и ми удари колата отпред в дясно /колело и калник/! Молбата ми е за препоръка на някой от оторизираните сервизи на ДЗИ в гр.Пловдив