Автор Тема: С какво почиствате таблото?  (Прочетена 8235 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #15 -: Юни 17, 2010, 11:31:28 am »
Какви отворени прозорци в тез жеги бре..  %) Сигурно е филтъра, щото на първото ТО не ми го смениха-казаха че няма нужда  :o
е ти да не би да имаш климатик crazy rofl

radkoDI

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 169
  • SOUL 1,6 бензин, МТ; SEAT Toledo - 1,8 LPG
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #16 -: Юни 17, 2010, 11:34:47 am »
Ийха - къде ти беше ТО-то (или пък къде я караш колата) та да няма нужда да ти го сменяват  - при мене за 8000 км си беше почернял въпреки че основно са изминати извън града. Иначе за темата - ползвам спрей на Nigrin за почистване на пластмаси - но с него не чистя таблото, а само корите на вратите и долната част на централната конзола. Резултата ме удовлетворява за момента - мисля че има и някакъв антистатичен ефект.
« Последна редакция: Юни 17, 2010, 11:42:38 am от radkoDI »

vanselot

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 159
  • pro_cee'd 1.6 benz
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #17 -: Юни 17, 2010, 11:47:09 am »
Еми те дори и не го гледаха филтъра в кво състояние е. Просто казаха "Няма нужда - другия път!"  :)  В СтЗ е това.

А климатик нямам, ама съм завил с види за таблото един голям вентилатор от онези тираджийските и карам с една хавлия на врата.  :-*

Lance

  • Новак
  • *
  • Публикации: 45
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #18 -: Март 18, 2011, 11:30:11 am »
http://www.turtlewaxuk.com/prod.asp?Partcode=FG4047

От 2 години го ползвам и не си давам колата по автомивки. Препаратът е специално за винил. Има го в Практикер, Хит, Метро и Карфур. В Метро и Карфур е най-евтин - около 8 лв.


Аз също съм доволен от този препарат, но е добре да не го пръскаш директно върху таблото, а върху парчето плат, с което чистиш. В противен случай рискуваш да ти останат леки бели петна, които после се махат доста трудно. Аз си взимам ягода...след полиране придава доста добър аромат в купето.
Once a Kia - always a Kia.

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2012, 12:25:58 pm »
моля ви отново за снимка как изглежда препарата или точното му име.приложения линк вече не е активен а искам да си го закупя.


bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: С какво почиствате таблото?
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2012, 02:51:19 pm »
много благодаря за бързия отговор ;D