Автор Тема: Мнения за Мохаве  (Прочетена 122268 пъти)

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Мнения за Мохаве
« Отговор #15 -: Юли 21, 2010, 01:00:28 am »
Еее , колега , "половината" форум бяхме заети с твоите плаки , но като гледам радостните човечета , явно си е заслужавало ;D ;D....
Явно и теб те обхваща "КИА-манията" - няма лошо - само така !!!

sunayosman

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Мнения за Мохаве
« Отговор #16 -: Април 05, 2017, 09:49:18 am »
Здравейте,
Прегледах темите но почти няма информация за болежките на модела и всички постове са стари.
Разглеждам модела като евентуален вариант за закупуване.
Искам да помоля собствениците на такъв модел киа да споделят общо впечатление от употребата на модела, често срещани проблеми на купето, двигателя, скоростна кутуя, податливост на ръжда и др.

Благодаря предварително.

michael128

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Мнения за Мохаве
« Отговор #17 -: Юли 18, 2017, 02:52:07 pm »
И аз същото да помоля някой собственик все пак да сподели впечатления.
Интересно ми е и за въздушното окачване дали създава главоболия на притежалтелите, консуматив ли е в нашите пътни условия? Както и при доста от скъпите марки..
Благодаря предварително!

Georgiev

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Мнения за Мохаве
« Отговор #18 -: Март 15, 2018, 08:10:16 am »
Здравей колега. Въздушните пружини, крана с клапаните и контролерите са MANDO, ПРИГОДЕНИ СА ОТНЯКЪДЕ !? Само отзад са и се държат много добре, ако са изправни. Вече имам опит и трябва да ти кажа, че автомобила ще люшка ако не може да си достигне налягането в пружините /по куп причини/. Иначе го няма. Въздушното може да се окаже проблем както психологически, така и финансов, ако се предовериш на ТЕХНИЦИТЕ. Аз сам /на база някакво образование/ си решавам проблемите! Чудовищно нагло е /никога не съм правил така, като имах гараж-преди да фалирам/ да лъжеш клиента и да го товариш в сметката, особено когато не си наясно с решението на даден проблем. Пиша го по повод това, че ако по някаква причина, някакъв проблем макар и елементарен, при калибровката на височинните Хал-датчици, ти забие грешка C1620.....твое чудо та ничие! Ще ти се види тесен света. Ако има колеги с подобен проблем да пишат тук, ще ги осветля.