Модели автомобили > Ceed, ProCeed, Ceed SW

Избор на Аларма

(1/7) > >>

mitkopitko:
Здравейте всички, понеже скоро очаквам да пристигне и моят така дългооочакван автомобил, та се чудих дали от КИА дават някъкъв избор на алармена система която монтират или слагат един и същ модел? Интересно ми е дали за малко повече стотинки неможе да се сложи по висок клас аларма с някои гъзариики като автоматично вдигане на прозорците при заключване примерно...избор на тон и други такива. Като разгледах книжката на алармата която КИА-СОФИЯ монтират имаше описани такива функции но изглежда модела които те монтират е базов и не присъстват  :-[ Естествено следва питане в КИА по въпроса и най-вероятният отговор е отрицателен, но нека ако някой има опит да сподели. Благодаря предварително.  :D

Митето:
ех,за вдигането на стъклата аз лично не ти го препоръчвам.Трябва да ти се монтира допълнително комфорт модул който да се връзва към алармата.

Другото е,че ако искаш лятото да си оставиш джама леко отворен,нямаш тоя шанс :(

Аз сега като си сложих ветробраните,прозорците си седят винаги леко отворени и в колата си е винаги свежо ;D

Алармата си е само за пред застрахователите.Ако решат да ти я пипат,няма спасение >:(

mitkopitko:
Хм, като се замисля си прав...незнам защо, но имам непреодолимо влечение към всякакви такива глезотиики  8) помня, че имаше и други интересни работи, които ми направиха впечатление в книжката, но забравих какви ... явно все пак не са били толкова интересни  :P Благодаря за отговора.

Митето:
ами то другото е да ти се отваря багажника от дистанционното без да отключваш вратите.Голем праз.Така или иначе натискаш копчето,пък дали ще е тва на цялата аларма или само на багажника,все тая.Разликата е само в ключа ,който пък е според класа на оборудване.Естественно можеш с ниския клас да си поръчаш ключа от високия клас с/у май 260 лв беше ;)

mitkopitko:
Аз съм поръчал ЕХ и е със згъваем ключ...надявам се поне алармата да работи с ключа не да разнасям и допълнително дистанционно  :D, а отварянето на багажника без да се отключват вратите мисля че си го има - комбинация с копчетата нещо беше ако не се лъжа...четох го в мануал-а на Ceed.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия