Автор Тема: за бензинките  (Прочетена 12259 пъти)

proc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 437
  • Aequitas & Veritas
Re: за бензинките
« Отговор #30 -: Ноември 03, 2010, 03:02:05 pm »
Алоууу, нали нямаше да ги мерим?! Туй де... бензина vs. дизела.

Мен си ме радва бензина, точка.

Какво ме интересува колко ми тежи колата, няма да я вдигам и да я нося я. Какво ме интересува въртящия момент, като не виждам педали като на велосипед?! Честно да ви кажа не ме и интересуват и конете, тях и без това не ги виждам, освен като си плащам данъка :-)

Радва ме да върви колицата.

Деяне като не те интересува недей поне да ни се караш. Ние тука си обсъждаме и дискутираме съвсем нормално.  Например Жорката се чуди що колата му е с 6 коня повече, а е 0,2 сек по-бавна.
Аз му пиша моето предположение и това е.
Карам си леко колицата и ми е гот на душицата!

D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: за бензинките
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2010, 09:38:38 pm »
Алоууу, нали нямаше да ги мерим?! Туй де... бензина vs. дизела.

Мен си ме радва бензина, точка.

Какво ме интересува колко ми тежи колата, няма да я вдигам и да я нося я. Какво ме интересува въртящия момент, като не виждам педали като на велосипед?! Честно да ви кажа не ме и интересуват и конете, тях и без това не ги виждам, освен като си плащам данъка :-)

Радва ме да върви колицата.

Деяне като не те интересува недей поне да ни се караш. Ние тука си обсъждаме и дискутираме съвсем нормално.  Например Жорката се чуди що колата му е с 6 коня повече, а е 0,2 сек по-бавна.
Аз му пиша моето предположение и това е.
Ооо, не се карам в никакъв случай. Ако нещо ме дразнеше нямаше да пиша въобще в темата. извинявам се ако е прозвучало като конско. Споделих само какво ми харесва в една кола. Да е здрава, да ми доставя удоволствие да я карам, да нямам търпение всеки път да седна в нея и това е. прекалено съм зает да гледам под капака и да чета статистиката и ТТ данните.

Извинявам се отново, но в никакъв случай не съм се карал на никой, а и нямам право. Яд ме е, че на последък съм зает да идвам на срещите. Липсват ми 'грозните' ви муцуни, но какво да се прави.

П.П. Съжалявам и за спама.  ;D




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: за бензинките
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2010, 11:11:59 pm »
е сега защо ни обиждаш всички :)

D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: за бензинките
« Отговор #33 -: Ноември 04, 2010, 09:22:25 am »
е сега защо ни обиждаш всички :)

Аз май трябва да спра да пиша а? Поне за известно време. Ако се чувстваш засегнат за това, че съм '...прекалено зает...', това не означава, че вие имате безумно много време тук, но все пак извинявам се на всички, които съм обидил.... отново.

Ако пък се чувствате засегнати от '...'грозните'...' то е в кавички, не защото е цитат, а защото ще е мналко гейски да ви кажа, че сте красавци, нали?

 crazy crazy crazy
« Последна редакция: Ноември 04, 2010, 09:24:21 am от D-train »




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

proc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 437
  • Aequitas & Veritas
Re: за бензинките
« Отговор #34 -: Ноември 04, 2010, 11:05:39 am »
 :-*
Карам си леко колицата и ми е гот на душицата!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: за бензинките
« Отговор #35 -: Ноември 04, 2010, 12:29:54 pm »
малей,сега и колите взе да ни обиждаш rofl

тцтцтцтц

fuego

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 165
  • КIA Proceed GT Line 1.5T 7DCT
Re: за бензинките
« Отговор #36 -: Ноември 04, 2010, 09:25:50 pm »
Не мога да говоря за качествата на дизеловите двигатели на сийда ,защото не съм карал такъв,но бензиновите визирам 1,6 развъртат по-бавно от двигателите на други марки.Карам служебна Астра 1,4 ,която в ниските обороти развърта доста по-бързо от сийда,но във високите никаква я няма за разика от кията.

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: за бензинките
« Отговор #37 -: Ноември 28, 2010, 10:15:48 pm »
Бензина или поне 1.4 върви добре от 4000 об/мин нагоре.....Днес на надлеза на ален мак в Пловдив едно бмв ми святкаше да му се махам от пътя ....и по нанагорнището на трета с газ до ламарината го оставих поне 150 метра след мен а човека с бмв-то доста се стараеше ,карам и джип с турбо и интеркулер и е вярно че тръгна ли от място в движение карам само на 5-та и изпреварвам на 5-та ,ускорявам на пета и рядко сменям предавки но това не значи че бяга повече от бензините..!