Обща информация > Да поговорим.... за нещата

Щети по автомобила

(1/8) > >>

smirn0ff:
Колеги,
имате ли си на представа, ако имам щета по автомобила, примерно одраскана задна броня как се процедира?

dani:
Еми на оглед при застархователя. Попълваш там на място 1 документи, че си паркирал и намерил така колата.
Срока е до 3 или 5 раб.дни от получаванеот на щетата. (така, че внимавай каква дата ще пишеш).
И след това те те насочват кой да ти я прави или пари да получиш срещу фактура.
Това е мисля.
П.С. Но елементите не трябва да са повече от 2бр. иначе служебна бележка от районното, че така си намерил колата.

smirn0ff:

--- Цитат на: dani в Юни 24, 2008, 03:47:23 pm ---Еми на оглед при застархователя. Попълваш там на място 1 документи, че си паркирал и намерил така колата.
Срока е до 3 или 5 раб.дни от получаванеот на щетата. (така, че внимавай каква дата ще пишеш).
И след това те те насочват кой да ти я прави или пари да получиш срещу фактура.
Това е мисля.
П.С. Но елементите не трябва да са повече от 2бр. иначе служебна бележка от районното, че така си намерил колата.

--- Край на цитат ---
колата е лизингова

Митето:
същото важи за лизинга.Обади им се да им кажеш.Те ще ти кажат кога да отидеш и да им я оставиш да си минат огледа :-*

bongo:
........разбира се във възлагателното писмо пишеш сервиза на КИА МОТОРС и гледай какво става!записваш си ден и час за след месец и после поне една седмица без кола.гадна работа, та за това ако е нещо много леко и незабелижимо не се занимавай.знам че е много трудно да го преживее човек, но по-добре(не дай си боже) да ходиш до сервиза за по видими ужулвания.в тази софия е невъзможно човек да не пострада,особенно ако си паркира колата всеки ден по улиците.няма спасение, за това не се ядосвай.иначе трябва да си държиш колата в гаража и само да я караш извън града.аз всеки ден като я оставя по улиците(където има място)после "хвърлям боб" как ще я намеря.за една година съм се ядосвал поне 5-6 пъти за дребни неща.първо ходих да ги оправят после ми писна.разбира се ако е нещо огънато или видимо деформирано/свалена боя, тогава няма начин да не отидеш в сервиза.
успех и пожелания никога да не се сещаш за застахователите.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия