Автор Тема: проблем със задържане на предно ляво колело  (Прочетена 72783 пъти)

Пламен Н

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте,имам голям проблем със спирачките на киа пиканто 2006гл1000куб.без ABS.Проблема започна преди около 5-6 месеца задържане на предно дясно колело,смених маркучи,рециклирах спир.апарати,сп.течност също и коелото продължи да задържа/леко но си загрява/.Майстора каза че проблема е в помпата,смених и нея и проблема се реши НО САМО СЛЕД 2-3-месеца отново същия проблем-предно дясно колело задържа,като отвия цицката за обезвъздушаване колелото отпуска.Смених тръбичката и сп.апарат втора ръка в много добро състояние и проблема остана.Направо съм в безизходица не знам какво да правя.Възможно ли е новата помпа да е менте или да съм сипал менте спирачна течнос и тя да е прецакала нещо,но защо ще задържа само единия кръг/предно дясно и задно ляво е единия кръг/.Ако някой е имал подобен проблем нека сподели.Благодаря.

vesko_nv

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: проблем със задържане на предно ляво колело
« Отговор #1 -: Май 30, 2022, 11:34:15 am »
Здравей, виждам че темата е стара и най- вероятно си решил проблема, но и аз имам същя проблем. Сменявах маркучи, нови апарати и пак същото. Ще се радвам да споделиш как си решил твоя проблем.