KIA Форум България > КИА Моторс

Никога повече Киа

(1/4) > >>

dokovski:
За пореден път се убеждавам в безценните качетва и компетеностстта на екипа на сервиза и мениджмънта на КИА България.

Миналата седмица закарах колата с 3-4 пробелма, един от които е чувстувтелността на датчиак за чистачките. Разбира се подмяна ми беше отказа с мотива, че датчика работи. Попитах управителя на сервиза как точно са го тествали и след много мрънкаме ми каза, че са изсипвали вода върху него. Питах колко вода, за колко време, и как точно са сипвали. Това което ми отговори г-н петров, че са изсипали около 7 литра вода, в продължение на 20 секинди, като са сипвали от пластмасова туба  ;D И това им е процедурата за тестване на този прецизен датчик Констатацията е че щом се е задействал значи работи.

Обадих се на директора на КМБ Иванчев, разказах му за абсурдния метод по-който са тесвали датчика и той обеща, че ще провери и ще ми се обади.
От миналата седмица в Сряда всеки ден му звъня по 2-3 пъти на ден и всеки път е зает, на среща, не е на мястото си или някакво друго оправдание.

Пиша го всичкото това за всеки, който се чуди дали да си купи КИА, за да се подготви за отношението, което го очаква при комуникацията си със "специалистите" от сервиза и с ръководството, ако разчита на съдействие по разрешаване на проблемите му.

УСПЕХ :)

Митето:
Кофти,ама се случва

jorko.b67:
Ооо - аз чакам за отговор (КАКЪВТО И ДА Е) от господата Петров , Матев и Иванчев от м. Ноември 2010г. При мен става въпрос за трети стоп. Какви обяснения по телефона получих от г-н Матев..... да се смееш ли , да плачеш ли.....След това писах мейл на г-н Иванчев (на който мейл ми беше отговорено след 3 минути). Но да не си помислите , че е нещо съществено - написа ми , че е препратил писмото до другите двама и да чакам отговор. Чаааакай.....
Затова и на мен следващата ми кола НЯМА да е КИА !!! И навсякъде ще разказвам какви ......(да не развалям форума) има в КМБ.
Жалко - колите са хубави , ама не случили на специалисти...
Мите - абе , много често взе да се случва това. Нали знаеш - повече от две случайности - не са случайности...

Митето:

--- Цитат на: jorko.b67 в Март 01, 2011, 03:17:12 pm ---
Мите - абе , много често взе да се случва това. Нали знаеш - повече от две случайности - не са случайности...

--- Край на цитат ---
факт!

dokovski:
Пуснах сега един мейл до няколко авто-новинарски сайта с копие до КМБ, да видим дали ще има отговор.

Вече обмислям да създам група във Facebook - KIA NO MORE :)

Давайте контакти във Корея или Словения, откъдето могат да им набият некомпетентите канчета на КМБ

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия