Автор Тема: Искам да си купя Кларус...  (Прочетена 37658 пъти)

patologa_ds

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Искам да си купя Кларус...
« -: Март 14, 2011, 12:15:25 pm »
Добър ден на всички,
Желая да искажете мнение за конкретната кола от обявата. Като я гледам какво да разгледам, на какво да наблегна най-много!? Пробвах климатика, стъклата и огледалата, всичко си работи.

Ето и линк към обявата:

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11292833812382495&f1=details

Това е. Очаквам вашето мнение. Благодаря Ви предварително.  ok

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Искам да си купя Кларус...
« Отговор #1 -: Март 14, 2011, 11:18:13 pm »
Колега ,
бих те посъветвал , ако можеш да направиш едно кръгче до представителство на КИА в страната (примерно Пловдив) и да я погледнат специалисти.
Ако това не става - запиши номера на рамата и пак пробвай в КИА.
Виж окачването.
Гледам , че за годините си е много лачена - поогледай я внимателно от различни ъгли , та да видиш дали няма преливане на цветове по купето (може да е пребоядисвана и удряна). Също гледай за стичане на боя...
Иначе за тая цена (ако можеш да свалиш - ей така , за спорта някой лев) - да се чуди човек какво по-напред й плащаш...
Широка и удобна е ...
Питай някой точно за този вид двигател дали е корав и взимай...
Успех и пиши какво е станало...

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Искам да си купя Кларус...
« Отговор #2 -: Март 15, 2011, 10:47:07 am »
Аз имам вече над 40 000 км с такава подобна. Тази е по-мощна и сигурно ще гори малко повече, т.е. предполагам около 8-9 на 100. За тези пари си е направо подарък. Взимай я, води я на преглед да й сменят ремъци и там каквото се прави стандартно. Километрите силно ме съмняват че са реални, но това не ти е проблем. Със здраве да си я търкаляш!  ;D
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: Искам да си купя Кларус...
« Отговор #3 -: Септември 01, 2011, 02:59:49 pm »
Какво стана приятелю, купи ли я?

Днес гледам, че моята е оценена в един сайт на 1995 лв. Направо без пари! Не че ще я продавам де, ама за това, което получавам от нея, си е направо супер.
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l

Delane

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Искам да си купя Кларус...
« Отговор #4 -: Септември 06, 2011, 11:19:44 am »
Наистина много слаба оценка като цена получава Кларуса...Аз също понавъртях километри с него откакто го имам(юни 2011 около 35хил.км)и съм доста доволен...Е да появиха се някои неща(съединител,задни дискове и маншин на дясно каре) за подмяна но е напълно нормално при положение че я взех обслужих и започнах да карам...
Незнам какво е сторил колегата но аз бих го подкрепил с 2 ръце "за" Кларус  bravo
Kia Clarus 1.8 16v SX 116hp 1997