Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 5529 пъти)

scarymovie

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Здравейте
« -: Юли 09, 2008, 06:24:56 pm »
Здравейте,
 Днес си порачах Kia Pro_Ceed 1.6 LX бензин и сега ми остава да я чакам да дойде. Ще съм ви много благодарен ако ми изпратите едно ръководство за нея.Пощата ми е scarymovie@dir.bg.
  Мерси предварително.
P.S. И обещавам да пиша като пристигне.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Здравейте
« Отговор #1 -: Юли 09, 2008, 10:12:43 pm »
хм :-\

има писано по темата заедно с ръководството.

Потърси

Иначе,добре дошъл/а ;D

scarymovie

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Здравейте
« Отговор #2 -: Юли 10, 2008, 09:35:15 am »
Намерих го в другата секция на форума техническа информация. Сега ми остава само да чакам да пристигне. Иначе като чета тука повечето сте си купили с 5 врати и дизелов мотор, почти няма 1,6 бензинки камо ли пък три врати. Интересно ми е ако някой я има с тоя мотор да каже какви са му впечатленията и по-точно как е разхода защото на мене тия данни от произовидетелия ми изглеждат доста пресилено малки .

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Re: Здравейте
« Отговор #3 -: Юли 10, 2008, 09:47:46 am »
На дълъг път като се разработи и караш с около 90-100 км/ч разхода почти съвпада с дадения от производителя. А за градско слагаш от едно две кила отгоре поне. Това е за дизела. За бензинките едва ли е по-различно.

scarymovie

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Здравейте
« Отговор #4 -: Юли 10, 2008, 10:59:02 am »
друго нещо което ми е интересно че от хората който пишат често тук почти на всеки от началото е дало някакъв дефект дори било той и бушон, та се чуда при всяка бройка ли е така и  колко човека могат да се похвалят че тяхната е без проблем от както са я взели.

Venko007

  • Новак
  • *
  • Публикации: 13
Re: Здравейте
« Отговор #5 -: Юли 10, 2008, 10:59:21 am »
аз чакам Pro_cee'd но с 1.6 дизелов 90 коня EX...
уж днес трябваше да си я взема но... била в софия на някакъв предпродажбен преглед или нещо от сорта...
дано утре си я получа след 2 месеца и 11 дена  :( което е малко съмнтелно... все другата седмица ще е...
ти от къде си?

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Здравейте
« Отговор #6 -: Юли 10, 2008, 12:56:54 pm »
аз чакам Pro_cee'd но с 1.6 дизелов 90 коня EX...
уж днес трябваше да си я взема но... била в софия на някакъв предпродажбен преглед или нещо от сорта...
дано утре си я получа след 2 месеца и 11 дена  :( което е малко съмнтелно... все другата седмица ще е...
ти от къде си?
ее,на финала си .Споко.Утре след 11:00 предполагам че ще ти се обадят да отиваш да я отнасяш :-*

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Здравейте
« Отговор #7 -: Юли 10, 2008, 01:00:41 pm »
друго нещо което ми е интересно че от хората който пишат често тук почти на всеки от началото е дало някакъв дефект дори било той и бушон, та се чуда при всяка бройка ли е така и  колко човека могат да се похвалят че тяхната е без проблем от както са я взели.
аз до момента не съм имал проблем, над 3500км съм вече , само като трябваше да я запаля в представителството като я вземах ми трябваше малко авариен комплект акумулатор, ама това няма как да не е така :)
« Последна редакция: Юли 10, 2008, 01:54:24 pm от smirn0ff »
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

scarymovie

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Здравейте
« Отговор #8 -: Юли 10, 2008, 01:34:08 pm »
а и да ви питам по принцип тази която си я запазих ще дойде с стоманени джанти с тасове, ако си доплатя ще ми сложат ли лети или щом е така окомплектоване няма начин за смяна. И по принцип колко сте ми струва това удоволствие.

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Re: Здравейте
« Отговор #9 -: Юли 10, 2008, 01:41:18 pm »
Като дойде колата, отиваш някъде и си купуваш джанти каквито си харесаш. Иначе при поръчката е трябвало да се отбележи че се искат лети джанти. Мисля че около 600 лв. беше доплащането за 16". Мисля че след като е поръчана неможе да се променя нищо, но това не пречи да се пита все пак дилъра.

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Здравейте
« Отговор #10 -: Юли 10, 2008, 01:54:02 pm »
джанти можеш да си купиш и сам, можеш да си купиш и от дилъра, но е хубаво да имаш едни стоманени джанти за през зимата  :P
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Здравейте
« Отговор #11 -: Юли 10, 2008, 06:31:43 pm »
а и да ви питам по принцип тази която си я запазих ще дойде с стоманени джанти с тасове, ако си доплатя ще ми сложат ли лети или щом е така окомплектоване няма начин за смяна. И по принцип колко сте ми струва това удоволствие.

ако си я поръчал с метални джанти така ще я получиш