Автор Тема: КИА Sportage 2011 - Тунинг  (Прочетена 17289 пъти)

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #15 -: Октомври 24, 2011, 05:11:10 pm »
Със Сигурност НЕ.

dimm44

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #16 -: Октомври 25, 2011, 06:17:15 am »
 Здравейте! Ето малко снимки и на моята красавица.






Kia Sportage 3 2.0 CRDI TX

dimm44

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #17 -: Октомври 25, 2011, 06:48:54 am »




Kia Sportage 3 2.0 CRDI TX

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #18 -: Октомври 25, 2011, 08:35:46 am »
Поздравления за добрата работа, колега! Интересно, че не сме се засичали в Бургас. Би ли споделил от къде купи стелките? Вчера ходих до магазина да търся, но и в София нямаха налични.

christian

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 188
  • Kia Sportage 2,0 CRDi AWD 6AT
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #19 -: Октомври 25, 2011, 10:40:10 am »
Поздравления и от мен. Страхотно е станало! Колега интересувам се от степенките /същия модел съм си избрал/, спортните педали и пепелника откъде ги поръча и за какви пари? Бърза ли е доставката? Може и на лични, ако не искаш в темата. Благодаря ти предварително.
2,0D 16V CRDi AWD 6AT

dimm44

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #20 -: Октомври 25, 2011, 06:25:27 pm »
Здравейте, и Ви благодаря и аз си я харесвам. За стелките, купих ги заедно с колата от дилъра в София, а пепелника от магазинче за автоаксесоари до Билата в к-с "Славейков" в Бургас за 8 лв. . Сега за всичко останало. В края на юни след дълго четене по руски и западни форуми си харесах някой неща. Степенките, педалите, предна и задна (skid plate) за броните и Chrome Door Sill Set 4pc(това са хромирани метални вставки на мястото на пластмасовите на праговете на вратите с надпис SPORTAGE) ги поръчах от този сайт http://www.koreanautoimports.com/store/index.php?cPath=30_401&osCsid=83a0b95dd9c92bf166128f2ceacb5511. Всичко с изключение на степенките и (Skid plates задължително си искате за европеиски вариант, различава се задната броня от ЮК и USA модели) го получих много бързо в рамките на 10 дни. Качество превъзходно (оригинално "Mobis" Южна Корея). За степенките и Skid plates трябва да се въоръжите с търпение. Доставката е с кораб от Южна Корея  до Германия от там с камион до София, митници и т.н.  В интерес на истината освобождаването става бързо стига да си намериш читав митнически агент. Както и да е в началото на септември доставката пристигна благополучно в Бургас. Монтирането на степенките не е сложно има инструкции към комплекта и си пасват на място все едно са оригинално сложени от завода. През времето докато чаках  направих други малки подаръци на колата. Поставих черна метална мрежа зад въздухозаборниците на радиатора и долните два отвора на предната маска. Смених оригиналния клаксон и антена с поръчани такива от http://sickspeed.com/. След което, нали луд умора няма, металните вставки за бутоните на вратите, както се вижда на снимките. Виждайки,че руснаците са си осветили габаритите на задната врата си ги осветих и аз. В интерес на истината в ел. захранването на кията е предвидено да има такова осветление, но е реализирано на южнокорейският и американски вариант. Става с малко повече труд, но си заслужава. Това е препратката към един руски сайт, който ми е дал много инфо http://kiaclub.ru/forum/forumdisplay.php?f=43. Извинявайте за дългия пост, но няма как да го кажа с две думи. Ако има въпроси съм готов да отговоря и помогна на всеки пожелал да извърви подобен път. Има вече много други начини за покупка на тунинг аксесоари за Kia Sportage дори и това, което бе предложил колегата за екскурзия до Истанбул.
« Последна редакция: Декември 07, 2011, 06:54:35 am от dimm44 »
Kia Sportage 3 2.0 CRDI TX

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #21 -: Октомври 26, 2011, 02:14:40 pm »
Изхлежда шикозно колега dimm44,
Честито!

   Между другото, свързах се с онлайн магазина, на който така любезно предостави линк за кето ти благодаря.
Отговориха ми че до 2-3 седмици ще имат налични от моите степенки, които съм харесъл. С доставка ще ми легнат 310 EUR само и смятам да си ги поръчам.
От онлайн магазина бяха изключително бързи и отговориха веднага на моите въпроси.
Та ако някой колега все още се интересува за този модел степенки и е склонен да рискува да купи нещо без да го е видял на живо, мисля че ще остане доволен.

Поздрави

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #22 -: Октомври 26, 2011, 03:23:41 pm »
dimm44 Честито и от мен за новата придобивка, да я караш със здраве и усмивка ежедневно :)

А и по вида на колата (изглежда отлично) си личи, че си всичко по нея е пипнато с голям ентусиазъм от теб ;D

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2011, 02:48:03 pm »
http://fotki.yandex.ru/users/kingsolomon/albums/

Зрдравейте колеги,

И тези тунинг предложения са интересни.

Чакам си и степенките, които до края на следващата седмица трябва да са тук, и ако всичко е ок ще кача снимки!!!


christian

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 188
  • Kia Sportage 2,0 CRDi AWD 6AT
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2011, 05:03:32 pm »
http://fotki.yandex.ru/users/kingsolomon/albums/

Зрдравейте колеги,

И тези тунинг предложения са интересни.

Чакам си и степенките, които до края на следващата седмица трябва да са тук, и ако всичко е ок ще кача снимки!!!

Да наистина в руския сайт има добри идеи, но от къде се поръчват-това не го видях. Писах ти и на лични отностно степенките, да кажеш как са и аз също да си поръчам от там!

2,0D 16V CRDi AWD 6AT

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #25 -: Ноември 25, 2011, 05:36:54 pm »
В крайна сметка се получи това.
Доволен съм като цяло, с малки изключения от качеството на степенките. все пак не е завоско.
Иначе ми харесва и стои супер.

christian

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 188
  • Kia Sportage 2,0 CRDi AWD 6AT
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2011, 10:44:07 am »
В крайна сметка се получи това.
Доволен съм като цяло, с малки изключения от качеството на степенките. все пак не е завоско.
Иначе ми харесва и стои супер.
Здрасти, честито за степенките! От какво не си доволен?! На пръв поглед всичко е ОК. Лесно ли се поставят? Да поръчвам ли и аз вече, ако си доволен от стоката?
2,0D 16V CRDi AWD 6AT

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #27 -: Декември 06, 2011, 04:47:53 pm »
Здрасти dimm44,

А от къде си взе ветробраните на предните врати? Нямаше ли комплект и за задните?

Поздрави


dimm44

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #28 -: Декември 07, 2011, 06:42:15 am »
Здравей, blgmspt купих ги от дилъра в София заедно със стелките, но беше през март месец. Не ми харесват задните ветрoбрани, а и не отварям задните стъкла. В eBay има колкото искаш и са с прилична цена. Поздравления за степенките. Колата изглежда чудесно, но имай впредвид малкото разстояние до долния край на вратите. През зимата е възможно да се натрупа сняг и лед върху степенките и да ти блокира вратите. Това го четох из руските форуми.
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 06:38:22 pm от dimm44 »
Kia Sportage 3 2.0 CRDI TX

blgmspt

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • AWD 2.0 cdri 136hp ръчка
Re: КИА Sportage 2011 - Тунинг
« Отговор #29 -: Декември 07, 2011, 10:14:09 am »
Мерси dimm44,

 Така е за вратите, като всички Mercedes и BMW с такива.
Трябва да се внимава повече.
Наистина ще си ги поръчам от е-bay.

Поздрави