Автор Тема: чисто нов бъдещ собственик  (Прочетена 3092 пъти)

vandur

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
чисто нов бъдещ собственик
« -: Юни 24, 2011, 08:44:26 am »
Здравейте колеги! Преди няколко дни си поръчах нов Спортидж 1.6 LX и сега започвам да си го чакам. Като чета от форума май доста търпение ще ми трябва music Дилърът ми спомена, че напоследък повече се поръчвали по- високите нива на оборудване, така че не би трябвало да се бави много :o Някой може ли да каже, според вашия опит, кога може да се очаква да пристигне?

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
Re: чисто нов бъдещ собственик
« Отговор #1 -: Юни 24, 2011, 01:52:11 pm »
Добре дошъл в отбора, колега! Някои чакахме 5 месеца и 24 дена, а някои прескочиха 6-тия месец и продължават да чакат. Така че търпение му е майката. Според дилъра в Бургас доставките щели да се нормализират, тъй като вече е приключило изнасянето на производството на Хюндай от Жирина в Чехия, та може и да имаш късмет с по-скорошна доставка.

Shadow

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 447
  • Sportage 2.0® CRDI AWD
Re: чисто нов бъдещ собственик
« Отговор #2 -: Юни 24, 2011, 05:24:17 pm »
Дааа за 6те месеца е прав колегата  music

vandur

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
Re: чисто нов бъдещ собственик
« Отговор #3 -: Юни 25, 2011, 03:27:50 pm »
Лошо sorry Ще ми се изчака чакалото %) Се ла ви crazy

krasimir65

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: чисто нов бъдещ собственик
« Отговор #4 -: Юли 13, 2011, 08:52:51 am »
Az sash to chalet 6 meseca I na Iraq Katowice poly huh kolata Beene bez stelki I pepelnik.Predlojiha mi gi sreshtu 150 lv. A e video Che sa svaleni ot polite I ni gi preprodavat dopalnitelno. Sash to mi varna pari za postavqne na alarm a e video Che alarmata e za Osaka. Ne znam shte ima li effect ako pisha na KIA kakvo pravqt otoriziranite ot tqh dilari v Bulgaria

Нарушена т.1 от Общите правила във форума.
« Последна редакция: Юли 13, 2011, 09:32:45 am от Иван »

prkbg

  • Новак
  • *
  • Публикации: 38
  • KIA Sportage 2.0 CRDI 4WD EX
Re: чисто нов бъдещ собственик
« Отговор #5 -: Юли 16, 2011, 12:03:19 am »
Аз чаках точно 7 месеца :(