Автор Тема: Допълнително плащане на аларма и аксесоари свалени от автомобила  (Прочетена 3144 пъти)

krasimir65

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
След като получих моя Sportage след 6месеца чакане бях много неприятно изненадан като ми казаха че трябва да заплатя допълнително за аларма която очевидно е поставена  при производството на колата и стелките и пепелника които очевадно са свалени от нашите дилъри в България. Та се чудя ще има ли някакъв ефект ако пиша на KIA какво правят оторизираните от тях разпространители на марката в България.

Shadow

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 447
  • Sportage 2.0® CRDI AWD
Няма такова нещо. Алармата се заплаща винаги допълнително ( поставят е тук в София) щеше да е прекалено хубаво ако е фабрична,  стелките и те се плащат !

krasimir65

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
За алармата добре но за стелките не съм съгласен. Преди две години си купих Ceed но стелките си бяха вътре и не съм плащал нищо за тях. Стелките са си с колата то си личи.Тези софианци са опасни от всичко правят пари

lini

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 175
  • Sportage SLE 2.0
Алармата не е фабрична - ако беше такава дистанционното щеше да има още един бутон (паник бутон), който директно вкючва пищялката.
Стелките също не са фабрични - аз чаках доста време докато имаха наличност за да мога да си купя. Ако ги бяха извадили от колата, щяха да ми ги дадат по-рано поне :)

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
При мен алармата и стелките бяха бонус. Още като правих поръчката ми ги включиха в цената със стойности от по 1 лев. Благодаря на дилъра от Текс!

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Аз да питам имате ли екстрата с заключването да се затварят прозорците?

cmapmep

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 212
Функция "комфорт" мисля че се казва, няма я на моята. Някой с ТХ да каже дали я има.

excalibur2

  • Новак
  • *
  • Публикации: 40
Функция "комфорт" мисля че се казва, няма я на моята. Някой с ТХ да каже дали я има.

Аз съм с TX , но нямам такава функция, или поне не видях никъде в упътването да пише за нея. А си е хубава глезотийка, на шкодата я имах.
КИА Sportage 3 2,0D CRDI 4WD 136 hp TX