Автор Тема: Да похвалим Киа-Моторс  (Прочетена 126745 пъти)

galvanit

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #75 -: Юни 16, 2014, 11:34:17 am »
+1 и от мен и аз останах много доволен :)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #76 -: Октомври 01, 2014, 12:20:41 pm »
И аз днес минах набързо за проблем с антената на имобилайзер.
Сменено с новичко.

Доволен

jrr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #77 -: Ноември 25, 2014, 06:58:09 pm »
Изчетох цялата тема - нищо за сервиза в Пловдив? Н е се ли карат Кии в Пловдив?

mb

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #78 -: Ноември 25, 2014, 07:51:54 pm »
Караме. някои даже го и посещаваме тоя сервиз особено откакто взеха лиценза на пазарджишкия.
сменяли са ми биалетки, смениха ми и пистовия ремък (скърцането при смяна на скорости обаче си остана).

сега им се чудя да им давам ли нови 250 лв за смяна на масло или да си сложа каквото масло аз искам в по-удобен за мен сервиз.

romanpm

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 136
  • седем фута вода под кила и попътен вятър
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #79 -: Ноември 25, 2014, 09:02:41 pm »
Браво ;)
« Последна редакция: Ноември 25, 2014, 09:04:37 pm от romanpm »

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #80 -: Май 08, 2015, 02:39:34 pm »
Хайде отново да похваля сервиза

rmk

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1316
  • KIA Sportage III - D4HA
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #81 -: Януари 04, 2016, 01:56:01 pm »
Искам да похваля КМБ за добре свършената работа на 28 декември 2015. Приеха ми колата без да бях записал час предварително. Разследваха проблема (проблем с вилката на съединителя) в рамките на деня и отремонтираха гаранционно проблема в срока, който първоначално казаха. През цялото време ме държаха в течение какво се случва с колата ми. Работата си беше доста (по мое мнение, защото включва сваляне на скорости), но спазиха срока. Освен това ми върнаха колата измита. Много съм доволен от отношението на персонала, както и за момента ми се струва, че колата се държи много добре. В този случай съм изключително доволен от КМБ, надявам се да продължават все така!

bat_zdravko

  • Новак
  • *
  • Публикации: 30
Re: Да похвалим Киа-Моторс
« Отговор #82 -: Февруари 10, 2018, 03:21:45 pm »
След три сервиза до вчера, в които казаха, че колата е перфекта, а в единия дори стоя от понеделник до четвъртък (включително), ми писна от глупости и отидох в Киа - София (оплаквания за тропане в окачването и луфт в рейката). В 9:00ч. оставих колата, в 10:30 ми се обадиха с диагнозата и в 17:30 беше готова.

Цялата процедура беше свързана със сваляне на рейката, подмяна на две втулки, бутало и пружина, натягане и връщане в колата - има го на видео в YouTube и на опитен механик едва ли би отнело повече от два-три часа, ако разполага с канал и частите. А частите бяха в колата през четирите дни, които беше в един от кварталните сервизи...

Не успях вчера и я взех тази сутрин - последните два-три часа обикалям и се кефя на стегнатата возия, липсата на тропане и добрата оценка за колата във фирмения сервиз.

ПП Ум не ми побира как, трима уж разбиращи от окачване майстори, не са видяли скъсаните тампони на носачите. Никога повече експерименти, само официален сервиз!