Автор Тема: Вдигане на стъклата  (Прочетена 8398 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Вдигане на стъклата
« -: Юли 18, 2008, 11:49:25 pm »
Някой случайно да се е пробвал да си поръча тази екстра(комфорт модул)?

Интересно ми е че не се предлага до момента,пък има възможност за връзване към алармата :-\

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #1 -: Юли 19, 2008, 01:35:38 pm »
и аз искам такова нещо ... трябва да попитаме в сервиза имам чувството  :-*
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #2 -: Юли 19, 2008, 03:10:14 pm »
и аз искам такова нещо ... трябва да попитаме в сервиза имам чувството  :-*
стига с тоя серви збре :D

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #3 -: Юли 19, 2008, 07:36:05 pm »
и аз искам такова нещо ... трябва да попитаме в сервиза имам чувството  :-*
стига с тоя серви збре :D
е майка му млада къде другъде могат да ти предложат гаранционно обслужване :o
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #4 -: Юли 23, 2008, 05:49:10 pm »
лило какво стана със комфорт модула?
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #5 -: Юли 23, 2008, 06:11:53 pm »
лило какво стана със комфорт модула?
чакам сервиза devil

TATI

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 499
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #6 -: Юли 24, 2008, 11:32:20 am »
БТВ какви са ви алармите? Че нашта е фабрична и не я знам каква е. Почти всяка съвременна алрма предлага като опция комфорт модула. Работа за 10 мин е да се включи. Като си знаете алармата - марка и модел, пускате един гугъл или отивате при тоя който я е слагал. На авенсиса е слагана тук и в жабката ми имаше координати на фирмата и един ден се обадих, записаха ми час и на другия ден срещу 60 лв вече имам комфорт опция.
Hi-Ace 1979, 2.2 D, manual
Corolla Sedan 1998, 1.6i, automatic Terra
Avensis Wagon 2005, 2.0, D-4D, manual Sol
Kia Cee'd 2007, 1.6 CVVT EX, automatic
Seat Ibiza 2007, 1.2, manual

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #7 -: Юли 24, 2008, 11:55:24 am »
БТВ какви са ви алармите? Че нашта е фабрична и не я знам каква е. Почти всяка съвременна алрма предлага като опция комфорт модула. Работа за 10 мин е да се включи. Като си знаете алармата - марка и модел, пускате един гугъл или отивате при тоя който я е слагал. На авенсиса е слагана тук и в жабката ми имаше координати на фирмата и един ден се обадих, записаха ми час и на другия ден срещу 60 лв вече имам комфорт опция.
анджик де,аз си затрих упътвнето на мойта,но мисля че си е с комфорта(отделен канал) ама исках да видя дали някой случайно не се е "прецакал" да поръча фабричен 8-)

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #8 -: Юли 25, 2008, 06:33:34 pm »
Аз преди време бях подхванал една такава тема http://kia-bg.com/smf/index.php?topic=133.0  ама не помня кой (лъжа че не помня! лило ти беше! ама няма да кажа!) ме разубеди да питам за комфорт модула, защото си си оставял прозорците леко отворени да е хладно!  crazy А иначе доколкото аз знам, алармите за LX и EX са различни. Модела мога да го напиша по-късно като видя книжката, но по спомени модела който слагат в ЕХ се продаваше за около 70$ из нет-а така че не е най-висок клас аларма...имаше много оскъдна информация и ми направи впечатление че е някакъва "екзотична" марка и едва ли ще има голямо разнообразие от модули за нея...ама надежда  silen

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #9 -: Юли 25, 2008, 11:31:06 pm »
то и аз принципно си оставям съвсем леко отворени прозорците за да не е абсолютен парник в колата  rofl
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #10 -: Юли 28, 2008, 02:41:36 pm »
Аз преди време бях подхванал една такава тема http://kia-bg.com/smf/index.php?topic=133.0  ама не помня кой (лъжа че не помня! лило ти беше! ама няма да кажа!) ме разубеди да питам за комфорт модула, защото си си оставял прозорците леко отворени да е хладно!  crazy А иначе доколкото аз знам, алармите за LX и EX са различни. Модела мога да го напиша по-късно като видя книжката, но по спомени модела който слагат в ЕХ се продаваше за около 70$ из нет-а така че не е най-висок клас аларма...имаше много оскъдна информация и ми направи впечатление че е някакъва "екзотична" марка и едва ли ще има голямо разнообразие от модули за нея...ама надежда  silen
да,аз бях .Точно попадение ;D

Иначе съм писал темата с идея,дали някой я има тая екстра.От любопитство.Верно си е тъпо с тоя комфорт модула заради жегите.

Сега обаче да ти кажа на 1 соната слагаме UV защитно фолио,което видях на 1 форд монтирано.Колата беше оставена цял ден на слънце на температура 32С и като влезнах в 16:00 в колата,повярвай ми,хладно и готино.Та съм се замислил да се обзавеждам с подобно фолио и затова се позаинтересувах за модула :-*

Slumk

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #11 -: Юли 28, 2008, 06:14:04 pm »
Колеги, няколко въпроса имам. Тва да си оставята прозорците леко отворени не е ли малко опасно. Някой може да брукне с нещо и да отвори вратата според мен. Аз съм малко параноик на тема сигурност, наследсство от баща ми :) Както и да е основно искам да питам при този "комфорт" пакет няма ли опция да не ти затваря прозорцита като искаш. Примерно ако задържиш копчето не ги затваря. В крайна сметка неразбрах, ако реша да си бодна такова чудо къде, за колко пари, какви промени се правят и как седи въпроса с гаранцията? :) Също ми стана интересно и фолиото. Абсолютно прозрачно ли е ?
Skype: Slumky

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #12 -: Юли 28, 2008, 08:09:11 pm »
Колеги, няколко въпроса имам. Тва да си оставята прозорците леко отворени не е ли малко опасно. Някой може да брукне с нещо и да отвори вратата според мен. Аз съм малко параноик на тема сигурност, наследсство от баща ми :) Както и да е основно искам да питам при този "комфорт" пакет няма ли опция да не ти затваря прозорцита като искаш. Примерно ако задържиш копчето не ги затваря. В крайна сметка неразбрах, ако реша да си бодна такова чудо къде, за колко пари, какви промени се правят и как седи въпроса с гаранцията? :) Също ми стана интересно и фолиото. Абсолютно прозрачно ли е ?
за модула,нямаш шанс да не се затварят!

За фолиото,дам обсолютно прозрачно(хамериканско е) и няма да имаш проблем с гаранцията :-*

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #13 -: Юли 28, 2008, 08:30:58 pm »
Ейй мене още ме е яд ще ми се досвидяха 200-300лв да си поръчам и соларни стъкла...явно е силна екстра silen ама пък от друга страна зимата трябва май винаги да караш с много парно!  krivogled пък то щяло да става ено скъпооо  crazy

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Вдигане на стъклата
« Отговор #14 -: Юли 28, 2008, 09:10:31 pm »
Ейй мене още ме е яд ще ми се досвидяха 200-300лв да си поръчам и соларни стъкла...явно е силна екстра silen ама пък от друга страна зимата трябва май винаги да караш с много парно!  krivogled пък то щяло да става ено скъпооо  crazy
ахахах,да бре.Няма угодия 8-)