Автор Тема: Разпръсквачи бензинови!  (Прочетена 1566 пъти)

stoichopopov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Разпръсквачи бензинови!
« -: Август 01, 2017, 10:01:15 pm »
И един проблем с, бензинова дюза-разпръсквач: Как може да се хване,кой разпръсквач(дюза) за бензина не работи? Аман от пишман майстори,мога да разкажа надълго,къде съм ходил, какво ми са казвали"майсторите",но ако иска някой,ок! И изобщо, може ли да е токов проблема,а не запушена дюза или "изгоряла бубинка"на дюзата? Има ли механична настройка на датчика, на коляновия вал? Образно дали се завърта наляво надясно, за допълнителна настройка! На газ,колата работи перфектно!!!На бензин,при набиране на скорост, все едно някой натиска педала на спирачката!

romanpm

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 136
  • седем фута вода под кила и попътен вятър
Re: Разпръсквачи бензинови!
« Отговор #1 -: Август 02, 2017, 01:16:49 pm »
Каква е колата ? Колко ти е налягането на бензина на дюзите ?  write

stoichopopov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Re: Разпръсквачи бензинови!
« Отговор #2 -: Август 07, 2017, 09:07:30 pm »
Колата е КИА спортаж 2,0 / 95кс / 96г./ бензин газ/на газ нямам никакви забележки за вървеж и работа на двигателя. Нямам престава колко е налягането а и кой може да ми го каже незнам,свалях ги почистваха ги,излезе втора дюза че не работи и сега си търся да я заменя! Сложно е свалянето но не ми пречи! След като ги почистиха попитах дали са изрядни след процедурата почистване,и ми отговориха-би трябвало да са чисти,слагай и карай. Да, ама си прекъсва...!