Автор Тема: Аудио система на Magentis 2006  (Прочетена 3784 пъти)

pyrpyl

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • KIA Magentis 2006 2.0 CRDI
Аудио система на Magentis 2006
« -: Декември 10, 2011, 01:03:51 pm »
Здравейте колеги, от скоро съм собственик на KIA Magentis 2006 2.0 CRDI и разбира се постоянно излизат нови и нови въпроси. Един от тях е за алтернатива на фабричното аудио с възможност за управление от волана и четене на МР3. Някой пробвал ли е това:  http://www.xcarlink.bg/XCarLink-avtomobilen-interfeis-za-integraciia-na-USB-SD-AUX-Bluetooth-Kia като вариант и има ли проблеми с управлението от волана? Или да ми предложите алтернативно решение  със съвместим 2 DIN на поносима цена. Но да не е някоя цигания afro2. Благодаря Ви предварително.
KIA Magentis 2006 2.0 CRDI

pyrpyl

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • KIA Magentis 2006 2.0 CRDI
Re: Аудио система на Magentis 2006
« Отговор #1 -: Март 08, 2012, 07:08:44 pm »
Ейййййййййй, страшна активност кипи в този раздел на форума......... Толкова малко ли са собствениците на този доста добър автомобил в България? Не вярвам да е от липса на желание за контакт, взаимопомощ и обмяна на положителен и отрицателен опит. Пишете не с жалете. Аз чета целия форум, не само раздела за Magentis.
KIA Magentis 2006 2.0 CRDI

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Аудио система на Magentis 2006
« Отговор #2 -: Март 08, 2012, 07:17:36 pm »
Лелей,подминал съм темата несъзнателно от декември досега!
Простете
Двоен дин има много на пазара за Вашата кола
Това което сте посочили,е само разход на средства!
Търсете си хубав дин,с добър процесор.
Всички производители,предлагат plug&play в комплекти те си,съобразени с марката на автомобила.Включително ,управление от волана.Стига да е наличен в автомобила 8-)
Не се наемам да Ви предлагам конкретни модели,защото предполагам сме с различен вкус
Форума си е активен,така че,остава наистина малко да са регистрираните потребители от тази модификация

pyrpyl

  • Новак
  • *
  • Публикации: 47
  • KIA Magentis 2006 2.0 CRDI
Re: Аудио система на Magentis 2006
« Отговор #3 -: Март 09, 2012, 09:58:41 am »
Да, имам управление от волана. А в тези които гледам на пазара(визирам някои от моделите на Pioneer), не предлагат тази опция. Освен това не виждадм и преход между Euro - буксите им и нестандартната заа нашите разбирания букса на стоковотo аудио на Магентиса. За там решение ще трябва да се търси от E-bay. Нямам представа и дали е необходима адапторна рамка за таблото - май и там  E-bay ще помага. За това търся някой който е монтирал аудио на такъв автомобил, да  обменя опит с какви проблеми се е сблъскал и как ги е решил. Чета редовно и руските форуми, но там монтират друга техника, доставчиците на аксесоари и магазините им са други и т.н.  Благодаря за вниманието.
KIA Magentis 2006 2.0 CRDI

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Аудио система на Magentis 2006
« Отговор #4 -: Март 09, 2012, 10:25:18 am »
Доставчика навсякъде е един!
Китай rofl

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Аудио система на Magentis 2006
« Отговор #5 -: Март 09, 2012, 01:52:35 pm »
Отивай на www.aval-bg.com Там ще ти предложат всякакви варианти. Имат и модул който позволява да си запазиш
управлението от волана и други шукариики.