Обща информация > Спам

Свободно време - FUN

(1/120) > >>

dani:
Вашите попадения в интернет - снимки, филмчета и т.н. tooth tup

Митето:
еми Дани,щом си рекъл да почвам с последното дето ти пуснах :)

е те тукurl]

smirn0ff:
По време на сухия режим един мъж седи в бараката и вари ракия. Отишъл да донесе още вода за казана и като се връща вижда, че в бараката седят двама полицаи, които му се усмихват иронично и казват:
- Хайде сядай и пиши обяснения!
- Какво да пиша? - прави се на неразбрал мъжът.
- Всичко, както си е било, така го пиши!
Сяда човекът, пише и дава листа на полицаите.
- Какво си написал тука бе, идиот?
- Както си беше, така го написах: "Отивам за вода да кладенеца, връщам се, а в бараката двама полицаи, седят и варят ракия".



Хванал един котарак една мишка и й казал:
- Ша та изям!!!
Тя го погледнала изплааашено и му рекла:
- Ако не ме изядеш, ще ти дам да ме опънеш, ммммм...
Котаракът помислил, помислил, пък я пуснал, а тя, избягала и преди да се завре в дупката му казала:
- Един курвенски номер знам и винаги ме измъква от ситуация!
Котаракът се ухилил под мустак, застанал пред дупката и започнал да лае като куче. Мишката се заслушала и се зачудила:
"Каква е, аджеба, тая интрига отвън, май кучето опъва котарака, хе хе хе". И се показала...
Котарака хванал мишката за врата и докато я опъвал преди да я излапа й прошепнал на ушенцето:
- Един чужд език да знаеш и всички курви са твои..



американскта ПВО е свлила супер модерен албански самолет. от допълнителното проучване от екипажа на самолета е оцелял само огняра...




Един ден, прибирайки се от работа, таткото изведнъж се усеща, че днес е рождения ден на дъщеря му. Спира той до един магазин за играчки и пита продавача:
- Бра'чет, кви пари са теа Барбаронели по витрината, бре?
Продавача учтиво му отговаря:
- Коя точно кукла имате в предвид, господине? Имаме Барби на фитнес за 25.23 лв, Барби на пазар за 25.23 лв, Барби на плажа за 25.23 лв, Диско Барби за 25.23 лв, Барби балерина за 25.23 лв, Барби астронавтка за 25.23 лв, Барби скейтърка за 25.23 лв. и разведена Барби за 336.32 лв.
Ошашавения баща пита:
- Колко каза за тая последната?! Бе ти нормален ли си, бре, ква е тая кукла, бре ?!?! Що разведената я пробутваш за 336.32 лв, като сички други Барборели са по 25.32 лв?
Отегчения продавач завъртял очи към небето, въздъхнал и любезно отговорил:
- Господине.......Разведената Барби върви в комплект с Колата на Кен, Къщата на Кен, Яхтата на Кен, Обзавеждането на Кен, Компютъра на Кен и Един от приятелите на Кен.




Знаете ли кое е единственото което може да спре човека паяк?
- Човекът чехъл!

Митето:
специално за Пешо :)

http://www.youtube.com/watch?v=qyEHvlNhX-c

smirn0ff:
Какво е циганин без фазомер ?
- Жив въглен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия