Автор Тема: Здравейте колеги  (Прочетена 2176 пъти)

Viktor 82

  • Новак
  • *
  • Публикации: 9
Здравейте колеги
« -: Януари 31, 2012, 09:18:32 am »
 В тази зимна приказка успях да пробвам възможностите на моя Спортидж,и останах с убеждението че може много повече но ............. В момента съм уж със зимни гуми със шипове, коити ми ги даде един приятел нещо не бил доволен от тях, ( Landkruizera )  не бил така както с другите офроууд гуми и ми ги даде,но са престояли 5-6 години в гаража му, и за мен не са това което очаквах,а са и 16 x 205 незнам дали са удачен вариант . А моята вила е на  висок и стръмен участък около 2км е паваж а след туй има около 600-700м черен път който е доста стръмен,и в случая с джипката се качвам до черния път и от там нагоре пеша . Въпроса ми е какви гуми е добре да си взема и какъв е стандартния размер за този клас автомобили,офроуд гумите удачен вариант ли са, и какво бихте препоръчали ?

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Здравейте колеги
« Отговор #1 -: Януари 31, 2012, 07:22:25 pm »
Колега ,
препоръчвам ти да се насочиш за подобни въпроси към оф-роуд форума. Не ме разбирай погрешно - не се опитвам да те изгоня от този форум (нямам право , а и нямам желание) - просто тук повечето хора карат леки коли , а твоя проблем е доста специфичен. Там хората са с подобни машини , маняци са и си разбират от това...
http://www.offroad-bulgaria.com/forum.php
Е , за твоя проблем това е истината.
Друго - препоръчвам ти да се обадиш в офис на КМБ - би трябвало от там също да могат да ти дадат подходяща информация.
Успех !
« Последна редакция: Януари 31, 2012, 07:25:26 pm от jorko.b67 »

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Здравейте колеги
« Отговор #2 -: Януари 31, 2012, 07:50:41 pm »
Жоре,с тея думи направо го изгони човека crazy
Наистина в офроуда може да намери повече помощ за тоя проблем,но той си е с нашата марка yahoo
Едва ли само той има подобен проблем write

Сполай ти и здраве на Маринка kissing