Автор Тема: Проверка на версията на радиото  (Прочетена 4111 пъти)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Проверка на версията на радиото
« -: Август 04, 2008, 05:43:16 pm »
пускам ви го директно на руски,както са го писали,че много ме мързи днес

"Сегодня хотел поехать в К-39 для проверки версии головы,пообщался с инженером по гарантии,он сказал проверьте сами и перезвоните.Вот такие действия:(он по телефону продиктовал)
одновременно две кнопки сетап и 5,ждать не менее 10сек.На табло загариться ENABLE DIAG,через секунду одновременно две кнопки скан и 1,на табло высветиться ваша версия головы.
У меня С6.02-замене не подлежит.Поеду в К-39,завтра будут разбитаться.
А ТЕПЕРЬ ГЛАВНОЕ,у кого версии С3.14 И С3.15 подлежат ЗАМЕНЕ ПО ГАРАНТИИ.
Удачи всем,а по большому счёту наверное нужно голову менять."

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #1 -: Август 04, 2008, 07:20:50 pm »
Аз съм с C3.15  :o

otkata

  • Фотограф-любител
  • Обичам да пиша ;)
  • *
  • Публикации: 87
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #2 -: Август 04, 2008, 09:11:55 pm »
Аз съм с C3.15  :o

Ако ти прави мизерии ходи ще ти го сменят. Днес докато чаках да ми сменят стъклото един човечец беше дошъл точно заради аудиото, че му правело проблем и направо му го смениха с ново.

Иван

  • Administrator
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #3 -: Август 04, 2008, 09:26:39 pm »
Аз съм с C3.15  :o

Ако ти прави мизерии ходи ще ти го сменят. Днес докато чаках да ми сменят стъклото един човечец беше дошъл точно заради аудиото, че му правело проблем и направо му го смениха с ново.

Не знам дали си чел по въпроса, но това аудио такава мизерия ми направи зимата. От тогава не се обичаме със сервиза особено. Ако е било за смяна щяли да ми се обадят да кажат ...... и т.н.

otkata

  • Фотограф-любител
  • Обичам да пиша ;)
  • *
  • Публикации: 87
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #4 -: Август 04, 2008, 09:29:29 pm »
Аз съм с C3.15  :o

Ако ти прави мизерии ходи ще ти го сменят. Днес докато чаках да ми сменят стъклото един човечец беше дошъл точно заради аудиото, че му правело проблем и направо му го смениха с ново.

Не знам дали си чел по въпроса, но това аудио такава мизерия ми направи зимата. От тогава не се обичаме със сервиза особено. Ако е било за смяна щяли да ми се обадят да кажат ...... и т.н.

Бе оттогава доста вода изтече, може и да не са знаели още за какво иде реч.

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #5 -: Август 04, 2008, 10:43:56 pm »
Е мен нали ме викаха зимата в сервиза, че било имало кампания със смяна на аудиото на Киа Сийд понеже правили мизерии. И моя номер на шасито им излезе на компа и веднага ме извикаха и го смениха. След това до колкото разбрах след като изтече тази кампания във България за определени номера на шасита на, които подмяната на аудиото е задължителна казаха, че който има оплакване от него без значение да отива и да му го сменят без проблеми!

 
« Последна редакция: Август 05, 2008, 09:12:14 am от ceeder »

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #6 -: Август 05, 2008, 09:03:42 am »
аз бях вчера за смяна на радиото по гаранция.проблеми не съм имал но ми се обадиха че подлежи на замяна.имах притеснения да не ми повредят неволно нещо при смяната, но хората  в сервиза са работили професионално(ще им благодаря на друго място).нямаше и следа от интервенция.и на мен ми направи впечатление че за смяна на стъкло се чака седмица, а за боядисване или щета има часове за.........края на октомври!

pro_

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 114
  • 2.0 CRDi
Re: Проверка на версията на радиото
« Отговор #7 -: Август 06, 2008, 02:19:00 pm »
А какви точно проблеми прави дефектната версия?