Автор Тема: Ceed 1.4 i 16V за такси?  (Прочетена 3746 пъти)

bombardi

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Ceed 1.4 i 16V за такси?
« -: Февруари 08, 2012, 08:33:02 pm »
Здравейте, искам да  ви попитам за  този модел на KIA дали знаете да е  добър за ползване  като такси.Мисля  да  купя новичка (след 2008г) кола  и да  си я  направя  на  такси за  да може  и да  си изкарвам пари с  нея, от 2 седмици гледам по сайтовете и се  чудя  и се  мая  каква  да е  колата  :o Надявам се , ако може да  ми дадете някакви насоки и дали е добър избор за  такси.Мисля  да  си взема Ceed 1.4 i 16V и да  и сложа  метан за да  си струва да я  карам като такси.Ако има хора от  форума с  такова  работещо такси ще се  радвам, ако споделят мнения  и впечатление.Бях се насочил към хюндай I30, след  разговор с  мой познат се  отказах, пък и е прекалено ниска за тази цел.Също така ме  интересува дали поддръжката е  по-скъпа от останалите карки в този клас, да кажем astra, 207, ibiza, clio.Ами  май е  това.Благодаря :)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Ceed 1.4 i 16V за такси?
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2012, 08:36:42 pm »
Йесендйелоу имат вагон,но незнам дали е 1.4 !
Лично аз,не бих се замислял 8-)

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Ceed 1.4 i 16V за такси?
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2012, 01:34:39 am »
кое е ниско? I30? така може би ти изглежда, и КИА-та изглежда ниска, но като тръгне да гази си е с добър клирънс  :-*
Лично аз молята до момента колкото и да съм се опитвал не съм могъл да я закъсам в снега ok гази навсякъде, паркирам навсякъде  bravo
Както каза Митака, Йелоу имат доста Сийдове като таксита, бензинки са, 100% са с метан, така че можеш да издебнеш някой друг шофьор на такава пред Токуда :) и да го питаш как е положението  8-) иначе като части са си евтинички стига да не обслужваш в гаранционен сервиз  sorry
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

instruktor

  • Новак
  • *
  • Публикации: 29
Re: Ceed 1.4 i 16V за такси?
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2012, 07:20:51 am »
Колега аз лично карам същата като Учебна от скоро и за сега сам доволен, как се държи колата.