Модели автомобили > Sportage

Цени и обслужване на Sportage

<< < (25/25)

servantesss:
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на Кия Сливен, търся отзиви преди да я оставя за смяна на веригата?

Sportage2.0:
Нови изпускателни тръби, резонаторнно гърне, нов катализатор (Walker) - 1500лв. Колата е на 191 000км.

justalittlesign:

--- Цитат на: servantesss в Април 19, 2021, 12:22:22 am ---Здравейте, някой ползвал ли е услугите на Кия Сливен, търся отзиви преди да я оставя за смяна на веригата?

--- Край на цитат ---
А вашите отзиви какви са от КИА-Сливен? Предполагам, че сте сменил отдавна веригата?

g.todorov.g:
Преди няколко дни попитах в Кия - Велико Търново за обслужване на двигателно масло и всички филтри и поисках да ми върнат отговор за това кое колко струва...Еми отказах се от тях за момента , да .. оторизиран сервиз на КИЯ е , но цената ме втрещи , общо 650 лв ми поискаха, а аз днес общо за 320 лв (масло, филтри и работа на майстори) колата си я взех днес готова... Може ли да слагат 200 - 300 лв за едно елементарно обслужване , което става за 1 час максимум работа... не че не мога да ги дам парите , но просто предпочитам да сменя и други неща по джипа , отколкото да им давам точно на тях пари за това елементарно обслужване.Ако бях поискал и обслужване и на автоматичната скоростна кутия и на диференциала сигурно щяха да ми кажат 1500-2000 лв .. за кола 2012 година айде стига .. :)

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия