Автор Тема: Pro_ceed впечатления???  (Прочетена 6562 пъти)

Slumk

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #15 -: Октомври 22, 2008, 07:21:13 pm »
Колеги, задната предавка си има чалъм. Притискаите лоста по-силно в ляво като я вкарвате и ще видите, че проблем всъщност няма. Няма нужда да се престаравате със силата! Аз съм почти сигурен, че след време това уплатнение ще се смачка и умекне и няма да прави впечетление. :)
Skype: Slumky

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #16 -: Октомври 22, 2008, 11:01:29 pm »
аааа,не е верно че е така чалъма.Тва е изделие на Хлопел :)

цаката е следната:

повдигате най-напред пръстена,след това натискате съединителя,и всичко става мноУ меко crazy

кой неверва,нека пробва и да сподели после music

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #17 -: Октомври 23, 2008, 10:06:51 am »
абе всеки си има негов си чалъм за задната и наистина мога да кажа че проблем няма!  ;D
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Slumk

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #18 -: Октомври 24, 2008, 10:20:11 am »
lilostich, ей сега ще пробвам твоя трик. Иначе Скоростната котия не е разработена и е нормално да влизат по трудно предавките отколкото на 10 и повече годишните ни коли. Мен освен задната др. не ми пречише, но както вече казах, си изработих чалъм и ми мина. И понеже темата е за впечетления аз ще споделья едно не много добро. Колата е на 7000км в момента и все още ме мъчи съединителя. Карал съм доста коли, но чесно казано на тази ми е най-трудно да потегля по-динамично бед да се усети леко притропване. Също ми е трудна синхронизацията на оборотите с междинна гас като сменям предавки. Незнам дали просто на мен ми е по-трудно да и свикна или наистина и куца нещо покрай съединителя и скоростната котия. Вие к`во мислите? Забелязал съм и още. Като съм на предавка и отпускам и натискам гаста и ръката ми е на скоростния лост, в колата не се усеща нищо, но скоростният лост леко подскача.
Skype: Slumky

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #19 -: Октомври 24, 2008, 10:29:52 am »
хаха,затова ходих в сервиза онзи ден освен останалите неща.

Приемчика,след мойто обяснение и показване на това  същото каза: ами нормално си е!Ти какво искаш?

Обясних му,че за мен това са тампоните на скоростната кутия,ама йок братче.Било си нормално да ти подритва скоростния лост 8-)

Ще ги боря ,докато не ми го оправят music както скоро ще оправят и волана yahoo

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #20 -: Октомври 27, 2008, 11:06:49 am »
признавам че пробвах както описа Lilo и наистина влизат перфектно.няма пропуск.кофти ми е че по навик първо натскам съединителя но сега привиквам с описаната комбинацията.действа безотказно. 

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Pro_ceed впечатления???
« Отговор #21 -: Октомври 27, 2008, 11:40:53 am »
радвам се че го усвояваш.На мен не ми се удава,поради това ,че през седмицата съм с голфа и отвиквам :)