Автор Тема: Търся глава за Sportage 2.0 td (mazda)  (Прочетена 7194 пъти)

madh

  • Новак
  • *
  • Публикации: 39
Re: Търся глава за Sportage 2.0 td (mazda)
« Отговор #15 -: Май 07, 2012, 09:53:00 pm »
Забравих да ви кажа другата болежка която имах, но вече е оправена. Много силно беше корозирало шасито, там където е монтиран теглича. Но срещу ролка тел за телоподавъчно бащата на приятелката ми изкъпри всичко с 4.5 мм ламарина ... мисля, че сега няма да мръдне. остана само когато съм свободен с една телена четка и една кофа ... можеби по добре 2 :P кофи боди да я намажа отдолу ... :)
Извинявам се предварително, че разводнявам темата но имам едно последно питане. като изкачвам по някоя хубава тучна ливада и като съм на 4Х4 няма значение бързи или бавни има някакво придърпване ту от ляво ту от дясно, има ли идея някой от какво може да е това. ? четох някъде по темите нещо за вакуумните тръбички и тем подобни, но понеже съм новак няма да откажа малко помощ под формата на информация. Благодаря    sorry
« Последна редакция: Май 07, 2012, 10:13:26 pm от madh »

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Търся глава за Sportage 2.0 td (mazda)
« Отговор #16 -: Май 07, 2012, 10:39:00 pm »
Виж цените и ако го правиш това искай задължително документ за някава гаранция - щом толкова се бият в гърдите майсторите....
Гледам пернишка регистрация - към с. Дебели лак , нещо да ходиш често на там ?
Има и там едно момче със същия джип , та питам...

madh

  • Новак
  • *
  • Публикации: 39
Re: Търся глава за Sportage 2.0 td (mazda)
« Отговор #17 -: Май 08, 2012, 12:11:56 am »
ами скоро ще видим но дават гаранция за лепенето. а за дебели лаг даже и идея си нямам къде е... повече съм банскалия отколкото перничанин :D .... but it's too complicated :D %)