Автор Тема: Kia Opirus  (Прочетена 118852 пъти)

shantavdundi

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 112
Kia Opirus
« -: Август 20, 2008, 03:38:43 pm »
Здр на собствениците на Опирус. Не знам защо е изпусната, сигурно защото модела е американски и европейския си е същия само дето не се казва аманти, а Опирус. За тая кола специално не знам много само съм я  виждал по улиците но с радост мог да кажа че с дизайна си прави конкуренция на ес класите  ;D


Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Kia Opirus
« Отговор #1 -: Август 20, 2008, 05:07:35 pm »
тва хюндай елантра ли е  krivogled в изкривен вид write

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Kia Opirus
« Отговор #2 -: Август 20, 2008, 07:16:13 pm »
тва хюндай елантра ли е  krivogled в изкривен вид write


бъркаш Лило  write

shantavdundi

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Kia Opirus
« Отговор #3 -: Август 24, 2008, 10:25:58 pm »
Фарове на Бентли, решетка на Майбах, качество на Роус Ройс или иначе казано Киа Опирус ;D

Opirus_fan

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Kia Opirus
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2008, 03:30:40 pm »
Много хубава лимузина.Жалко че е толкова слабо разпространена у нас.

StarSign

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 125
Re: Kia Opirus
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2008, 11:58:34 am »










много красива и добра машина, но и много непопулярна в България за жалост!  ???

shantavdundi

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Kia Opirus
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2008, 09:48:53 pm »
Много готина колица, но наистина е слабо разпространена в БГ. Аз лично в софия съм виждал 1 пред хотел Радисън и още само 1 или 2 по улиците

StarSign

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 125
Re: Kia Opirus
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2008, 12:39:22 pm »
ами те си си и толкова в цяла България!  ;D

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #8 -: Март 03, 2015, 01:03:52 am »
 Мисля, че вече собствениците  (определено) са повече в Бг. Не зная защо никой не се похвалил ( най-малкото) или споделил мнение относно колата.
Впечатление например или поведение на пътя, обслужване и т.н. За мен лично колата е разкошна във всяко едно отношение !!! Истински висок клас  автомобил. Единствен недостатък е според мен високия разход на гориво,който е с 2 до 3 литра  по висок от останалите марки автомобили предлагащи този клас.

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #9 -: Март 03, 2015, 11:31:34 pm »
И от мене нещо  devil

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #10 -: Март 04, 2015, 12:34:18 am »
Едно Опирусче   devil

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #11 -: Март 05, 2015, 02:07:17 pm »
Брейййй странна работа ! Толкова ли не можа някой собственик на Опирус да се престраши и да се регистрира. За седем години коментарите са 5 на кръст. Хем с нещо можем да сме  си полезни ,хем инфо ще се обменя кой,къде ,как, какво сменя и подменя. write write write Малко да живне тая тема ,че почти паяжина бе хванала! :-\ :-\ :-\
А пък и не ми се вярва собствениците на Опирус да са чак толкоз малко.

Yasen

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Kia Opirus
« Отговор #12 -: Май 11, 2015, 02:15:43 pm »
Здрасти Петьо, прав си че никой не пише в този форум за  (може би най класния модел) от Киа, макар и стар.
Казвам се Ясен, карам Опирус от 6 месеца, много съм доволен по отношение на цена качество няма по добро. Засега няма проблеми, само газ и бензин и всичко е ОК. Ако има нещо с което да съм ти полезен пиши.
УСПЕХ !!! ;D

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #13 -: Юни 28, 2015, 01:32:49 pm »
Здравей ! Абсолютно си прав и аз се присъединявам към твоето мнение! Няма такава кола спрямо цена -качество, също така  за момента поне съм доволен по отношение на поддръжката, авточастите има ги и са на поносими цени. Ясен къде  и правиш обслужването , как си намираш части ? Предполагам не е тайна , аз съм писал във форума къде я поддържам , частите също от същия сервиз те са си Киа и т.н. Ако искаш можеш и на лични да ми пишеш, аз съм в момента на вълна джанти и се опитвам да намеря нещо сносно в интернета. :o :o :o

Yasen

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Kia Opirus
« Отговор #14 -: Септември 15, 2015, 08:31:52 pm »
Zdrasti Petyo,
Izvinyavay che na latinica pisha. May veche foruma savsem dade fira, dobre che ima problemi ot vreme na vreme ta da pishem- kakto sega.
Imam problem:   1. svetva "cheka" hodih do serviza vav Varna- palni laici, izchistiha greshkata, ne mi napraviha razpechatka kakto poiskah,smeniha mi sveshtite poneje yavno samo tova mogat da pravyat i to bez da me pitat. Nakraya edna shapka pari za nishto isled sedmica cheka otnovo svetna. Obyasniha mi che izliza ( miss of fire) kato greshka, daje mi go prevedoha na balgarski kakvo oznachava, vapreki che garantiram che sam po na ti s Angliiskiya ot tyah.
2. Sutrin palya, sled 30 sekundi sama se forsira ryazko do 4000 oborota vednaj ili dva pati i sled tova vsichko e OK. Ama na men ne mi e. Jena mi shteshe da vleze v garaja edna sutrin.
Ami tova e s problemite mi. Ti kak si, nared li e vsichko s tvoya avtomobil. Ako znaesh chitav maystor ,molya te pishi.
Jiv i zdrav i uspeh.    E maila mi e : lazarov.yasen@gmail.com  ( ne znam dali e razresheno da se pishe)
Yasen.