Автор Тема: Kia Opirus  (Прочетена 118849 пъти)

metalqgata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
Re: Kia Opirus
« Отговор #30 -: Август 14, 2017, 09:46:18 pm »
Продължавам да развивам темата. Сам. Имах свободно време и реших да си направя дневни светлини на Опируса. Ще ви дам линк да ви се похваля :)
https://youtu.be/Ft-2dkzqshI

Gvg

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Kia Opirus
« Отговор #31 -: Октомври 07, 2017, 07:09:28 pm »
Здравейте колеги радвам се че открих сайта понеже карам Киа Опирус от 5 месеца и ще ми бъде,така доста интересно да чуя повече за този автомобил

metalqgata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
Re: Kia Opirus
« Отговор #32 -: Декември 01, 2017, 12:57:05 pm »
Добре дошъл във форума и честита придобивка от 5 месеца. Няма много опируси, или и да има те не пишат особено много. Днес метнах един в младост 3 СВ25..... нещо си :) ама не бях с моя опирус да му светна за здрасти. Ако имаш въпроси по колата или за ремонти или части, Аз съм ветеран. Доста ремонти направих по колата за съжаление :) . Разбира се то зависи от предишния собственик и поддръжката при него :)

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Kia Opirus
« Отговор #33 -: Февруари 22, 2018, 07:38:20 pm »
Датчик аз също сменях запалителен датчик при мен  на таблото спря да показва оборотите  как варират . След диагностика се оказа запалителен датчик цента беше скъпа защото беше внос с експресна поръчка (въздушен транспорт) около 300лв ми излезе  всичко.

datanasov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Kia Opirus
« Отговор #34 -: Март 02, 2022, 11:41:16 am »
Здравейте всички,

От скоро съм горд собственик на Киа Опирус. Има ли някой който е от Варна или наоколо и би искал да сподели опит / обмени мнение?
Имам естествено 20 малки проблема и поне толкова въпроса...
А иначе колата я познавам макар и бегло от повече от 10 години от Корея..... С една дума - more for your money
Opirus 2004 - V6 AT

ivokar

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Kia Opirus
« Отговор #35 -: Септември 29, 2023, 11:35:24 am »
Здравейте всички,

От скоро съм горд собственик на Киа Опирус. Има ли някой който е от Варна или наоколо и би искал да сподели опит / обмени мнение?
Имам естествено 20 малки проблема и поне толкова въпроса...
А иначе колата я познавам макар и бегло от повече от 10 години от Корея..... С една дума - more for your money
Здравей колега, обмислям покупка на този модел и съм от Варна, пиши ми моляте да ми кажеш как е, какво да гледам, къде я ремонтираш евентуално, как са цените на частите, има ли ги и т.н може и на вайбър 0884156555

ViSi

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Kia Opirus
« Отговор #36 -: Декември 09, 2023, 11:14:06 pm »
Здравейте,

Отскоро съм собственик на КИА Опирус 3.5 (2005 г.). Ще се радвам, ако споделите контакти на сервизи в гр. София, за да я обслужа.
Също така имам проблем със скоростната кутия и ако можете да ме насочите към някой специалист, ще съм благодарен.