Автор Тема: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики  (Прочетена 25493 пъти)

hrist

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #45 -: Януари 24, 2013, 06:51:28 pm »
аз също карам киа и тук научавам много ценни неща по принцип.
нали няма нищо лошо в това
а и аз не съм крил от никого,че да ме разкривате и по точно кои какво съм излъгал.
Браво на човекът че си защищава фирмата.Какво лошо има? :o

rmk

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1316
  • KIA Sportage III - D4HA
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #46 -: Януари 24, 2013, 06:52:41 pm »
Аз "изцеждам" моята обикновенно докато светне лампата или малко преди това. Добре е нивомера да се разхожда от горе до долу, а не след време да се окаже, че пистите са изтъркани само по-средата и е почнал да запецва. Днес успях да вкарам 47.6 литра. Спирам да зареждам при първо изключване на пистолета.

Колкото до Кулмен - човека с толкова информация е напълнил форума, че трябва паметник да му издигнем (особенно колегите от РИО раздела). Определено нямам нищо против да бъде в този форум.

КИЛБИЛ - не сме се прецакали с КИА, хубави са количките.

ndg

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 221
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #47 -: Януари 24, 2013, 07:47:51 pm »
аз също карам киа и тук научавам много ценни неща по принцип.
нали няма нищо лошо в това
а и аз не съм крил от никого,че да ме разкривате и по точно кои какво съм излъгал.
Браво на човекът че си защищава фирмата.Какво лошо има? :o

Разбира се че няма лошо, но щеше да е по-достойно да я защитава явно, като се представи, по примера на г-н Иванчев (http://www.kia-bg.com/smf/index.php/topic,342.msg4419.html#msg4419), който както може да се види, бе посрещнат доста радушно от форума.

Иначе има какво да научи от форума не само за колата :)

Както и да е - Добре дошъл на KILBIL (г-н Кадреев от КМБ)  drink

direct

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #48 -: Януари 24, 2013, 08:10:41 pm »
Бе не е като да я държа до загасване всеки път. :) Просто си карам безгрижно след като светне лампата, а не бягам в бензиностанция. Най-често зареждам в рамките на последните 50 км според компа (когато стигне до 50 км обратното броене и изгасне). Просто си знам, че като ми показва 50 км, мога спокойно да измина 100.

Имам още един пример в полза на 55 л. резервоара. Само няколко пъти съм минавал 600 км с един резервоар, а съм имал междуградски с 8-9 на 100 среден разход.

Shadow

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 447
  • Sportage 2.0® CRDI AWD
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #49 -: Януари 24, 2013, 09:58:31 pm »
Няма как да  снимам информацията от рекламните материали:
« Последна редакция: Януари 24, 2013, 10:07:02 pm от Shadow »

rmk

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1316
  • KIA Sportage III - D4HA
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #50 -: Януари 24, 2013, 10:09:05 pm »
Като гледам данните за ускорението и разхода са почти 1:1 (тук-там по някоя десета разлика). Не бих казал, че е проблем това.
Последния ред обаче кърти, явно съм взел възможно най-енергийноНЕефективния мотор, хахахаха :)

Shadow

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 447
  • Sportage 2.0® CRDI AWD
Re: Kia Sportage vs Hyndai IX35 - 2.0CRDI характеристики
« Отговор #51 -: Януари 24, 2013, 10:15:27 pm »
Нее колата си е супер, просто за информация нали все пак това е форум и трябва да има информация. Никой не е казал, че тук са прави просто в Англия едно, в Словакия друго в България трето и .........