Автор Тема: Не купувайте тази кола!!  (Прочетена 95111 пъти)

metalqgata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 12
Не купувайте тази кола!!
« -: Август 30, 2012, 09:37:40 pm »
http://www.cars.bg/u770090

Пълна лъжа. Освен, че ми струваше 100лв за бензин (понеже ходих 2 пъти след лъжливо обещание да е стегната) и 5 лв. за телефонни разговори, ми струвапе и да изтърпя невъзпитаното отношение на собственика на авто къщатата. Той едва ли не ми се караше, че оглеждам колата преди да я купя. Когато му казах че няма съединител (боксува страшно много) разбита е предницата, няма и лети джанти и халогени и далеч не е перфектна. Таблото е изгоряло и е олющена боята по огледалата и дръжките.

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

---->   "СВЕЖЕСТ" Околовръстен път ;Западна Индустриална зона Враца

kirilrz

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 214
  • още има да се учи
Re: Не купувайте тази кола!!
« Отговор #1 -: Август 30, 2012, 09:49:43 pm »
98г. и за тези пари толкоз.а ако искаш нещо по-запазено казват че в Дупница имало свестни коли но всеки си знае и ходи където иска.аз такива морги за по 1400-2000 лв си имам две и ми стигат-едната я кара баща ми из разбитата варна Фиат Браво а другата Опел Астра изгнила почти без прагове съм я дал на тъщата да ходи с нея до лозето в Каварна.някой ако ги иска двете ги давам за 4000 хил в движение и с платени данъци crazy
да имаш девствена жена и девствена кола е най хубавото нещо на света :-)

CoolMaN®

  • Наблюдава денонощно
  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 933
Re: Не купувайте тази кола!!
« Отговор #2 -: Август 30, 2012, 09:55:20 pm »
Тя тази кола на снимките изглежда труп, представям си на живо  :)
90% от вноса на автомобили е трагичен, да не говорим от Италия какво идва.

Не случайно в Германия питат, в Европа или Германия ще се кара колата   rofl

Shadow

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 447
  • Sportage 2.0® CRDI AWD
Re: Не купувайте тази кола!!
« Отговор #3 -: Август 31, 2012, 09:19:14 am »
http://www.cars.bg/u770090

Пълна лъжа. Освен, че ми струваше 100лв за бензин (понеже ходих 2 пъти след лъжливо обещание да е стегната) и 5 лв. за телефонни разговори, ми струвапе и да изтърпя невъзпитаното отношение на собственика на авто къщатата. Той едва ли не ми се караше, че оглеждам колата преди да я купя. Когато му казах че няма съединител (боксува страшно много) разбита е предницата, няма и лети джанти и халогени и далеч не е перфектна. Таблото е изгоряло и е олющена боята по огледалата и дръжките.

НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

---->   "СВЕЖЕСТ" Околовръстен път ;Западна Индустриална зона Враца

Ето как се губят клиенти! Много български търговци не осъзнават, че повечето българи вече не ядат доматите с колците. Браво за антирекламата! С такова отношение към клиентите ще дойде време дето няма да може да си плати тока на автокъщата за зареждане на старите акумолатори.