Автор Тема: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!  (Прочетена 4448 пъти)

m3n70x

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • rul3z
Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« -: Септември 01, 2008, 11:20:55 am »
Айде и аз една тема да направя...

Искам да иразя огромната си любов и най-искренните си чувства към хората, които работят в този сервиз !!!
Днес, септемврийно бях зарадван с информацията, че трябва да чакам ОЩЕ 2 (два !!!!) месеца за да ми оправят колата !
Обещавам най-искренно, за напред да бъда най-верен Ваш клиент!

Обичам Ви!
М.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #1 -: Септември 01, 2008, 11:25:19 am »
Ми така е.Като не си взе писъмце за IND COMMERCE ще те мотат

п.п.

Подготвил съм официалното писмо да Корейския офис и до Словенския devil

Мисля и твоя проблем да включа,но искам повече подробности за отлагането 8-)

m3n70x

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • rul3z
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #2 -: Септември 01, 2008, 11:40:32 am »
Ами казаха ми нещо от сорта, че точно я почвали %) Частите и били пристигнали всичките уж. Трябваха им точно 2 месеца за целта... може би идват от луната, знаеш ли ?!? И сега небрежно ми казаха още 2 да почакам...
Няма проблеми, аз си продължавам да си плащам лизинг-а като поп, пътувам си с градския транспорт, и шапка на тояга...
А, купих си колело ! Може би заради това наистина съм им благодарен !

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #3 -: Септември 01, 2008, 11:51:40 am »
Като за начало се свържи с  лизингодателя си да се разберат с Киа защо така

ПОсле се свържи с киа и най-вече с  РАДОСЛАВ КОЛЕВ - ТЪРГОВСКИ ДИРЕКТОР ТЕЛ.: (02) 962 84 02

Човека е разбран и дано ти влезне в полужението

и На този се обади ВИОЛИН КАДИЕВ - НАЧАЛНИК СЕРВИЗ ТЕЛ.: (02) 973 87 88

Да се размърдат


Търси си правата за отремонтирането на колата.Виж какъв срок е даден по дефолт в документите ти.

Бори се .Неоставяй така нещата !

Аз ако мога да помагам с нещо,казвай 8-)

П.П.

дано този път ме послушаш и да си търсиш правата 8-)
« Последна редакция: Септември 01, 2008, 11:56:25 am от lilostich »

m3n70x

  • Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • rul3z
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #4 -: Септември 01, 2008, 01:08:38 pm »
Точно на 973 87 88 се обаждах, то зад този телефон седят 100 човека.. както и да е, изобщо нямам намерение да се обаждам повече на тия от сервиза. Ще се обадя на BL Leasing довечера да видя какво могат да направят те по въпроса.

10x

mmtrance

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 132
  • KIA sportage 2.0 CRDI
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2008, 04:12:58 pm »
колега я разкажи какво ти правят по колата.... момчетат от БЛ лизинг са точни и може да опитат да помогнат, но тези от сервиза няма да се трогнат много. Аз чаках арматурно табло за моя спортидж точно 8 месеца и на края при монтажа понеже някой "кадърен" майстор е счупил 1 щипка и бяха хакнали рапидка за дърво...... без коментар просто .... ВЕЛИКИ СА......  green
моя съвет е да се свържеш с изпълнителния директор на КИА за България, мисля че офиса му е в магазина в студентски град. Общо взето без да се изпокараш с народа няма да ти обърнат внимание... Успех.
diesel power.... feel it!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2008, 04:20:00 pm »
ааа,несъм съгласен с карането.Става и с досаждане,вместа кавги :-[

D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #7 -: Октомври 29, 2008, 10:13:04 pm »
ааа,несъм съгласен с карането.Става и с досаждане,вместа кавги :-[

Колегата е прав. Най-силният психологически тормоз е: постоянно и 'напоително' да напомняш за себе си. Като им омръзнеш до толкова, че да започнат да те сънуват хората ще станеш техен преоритет номер 1.

Нищо лошо за сервиза на КИА на този етап от познанството ни, но ако някой трябва да направи нещо за мен няма да се карам, просто ще е първият човек, на когото ще звъня сутрин след като си изпия кафето  8-) няма смисъл от каране и скандали. Хора сме все пак.




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

mmtrance

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 132
  • KIA sportage 2.0 CRDI
Re: Официален сервиз на КИА: Любовно писмо!
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2008, 09:52:13 pm »

Колегата е прав. Най-силният психологически тормоз е: постоянно и 'напоително' да напомняш за себе си. Като им омръзнеш до толкова, че да започнат да те сънуват хората ще станеш техен преоритет номер 1.

Нищо лошо за сервиза на КИА на този етап от познанството ни, но ако някой трябва да направи нещо за мен няма да се карам, просто ще е първият човек, на когото ще звъня сутрин след като си изпия кафето  8-) няма смисъл от каране и скандали. Хора сме все пак.
[/quote]

Колега повярвай ми за 8 месеца пробвах и с добро и с досаждане и със звънене сутрин за добро утро и вечер за лека нощ и резултат "00" нулев .... има една много хубава приказка за подобни случаи и тя е "Човека разбира от дума, говедото - от бой" за съжаление в България всички на които плащаш за определена услуга си мислят че си им длъжник а всъщност не този които плаща е задължен а този на когото е платено... Аз лично установих че когато се стигне до БИГ БОС и тои се скара на подчинените си заради теб, тогава вече за въпросните подчинени си приоритет номер 1. Защото усещат че те зависят от БИГ БОС, а пък БИГ БОС изведнъж застава на твоя страна......  но както и да е :) дано колегата няма премеждия като моите... Успех
diesel power.... feel it!