Автор Тема: Придърпване при подаване на газ в движение в ниските обороти на 2,0 тди !!!!  (Прочетена 15098 пъти)

zafo_84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Четох четох и намерих само това но нищо конкретно,проблема е описан в долната препратка,проблема е много дразнещ и изнервчщ,в долната тема не се изясняват нещата тика май като си реши човек проблемите и забравя за форума помогнете,карам и алфа в тамущния форум стоят много по различно нещата тука се скрива информацията все едно е военна таина,ако някои е имал същия проблем и го е решил нека сподели!!!

http://www.radikal.ru/

Колеги и при мен се получава така и какво трябва да се направи аз като карам и направи все едно пускам и натискам педала на газта много рязко,колата придърпва и особенно като съм с предния мост и на бавни е невъзможно да се удържи равномерно каране ,та какво трябва да се напеави с тоя клапан и каква роля игра етои,благодаря ти предварително!!!!

dani

  • Administrator
  • Експерт
  • *****
  • Публикации: 675
  • i30 rider
..... тука се скрива информацията все едно е военна таина........

Хайде да не започваме от вратата с такова отношение.
Ако някой е изпитал такъв проблем ще сподели ........ но както виждаш за момента никой не е, просто няма регистрирани хора.
А отгоре на всички ние не сме нито сервиз, нито гадатели, нито .......
Възможно е да няма компетентни по въпроса тука!!!!
Така, че по-полека с отношението.
 devil

Поздрави и успех с намирането на проблема.
Love is suicide!

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Колега zafo_84 ,
много е трудно да се разбере за какво става въпрос по така описания от теб начин....
Дай малко инфо - коя година е колата , от кога го прави този проблем , ТИ какво направи за да го отстраниш - ходи ли на майстор , смени ли филтри , гориво и т.н.
А този сайт ,който си посочил от Русия.... с това , което се вижда - наистина няма да си решиш проблема - разни разголени мацки в тази ситуация не помагат....
Препоръчвам ти - мини през сервиз на КМБ (ако ти е близо Пазарджик , отиди там).
Това е за сега - колите ни не се развалят често и ти си първия с такъв проблем ..
Успех !

zafo_84

  • Новак
  • *
  • Публикации: 7
Мерси колега за сайта не знам как е попаднал в темата исках да покажа една черна кутия която е от лявата страна на калника и от нея излизат 2 маркуча четох някъде че имало някакъв вакум,
доколкото до проблема при подаване на газ плавно и отнемане плавно се поличава лашкане от рода на износено каре на кардана,но всъщност  са здрави!!!

service.klk

  • Новак
  • *
  • Публикации: 17
Имах подобен проблем - играеха ми оборотите и се усещаше сериозно, особено в спряло положение. Оказа се, че смуче въздух, понеже едни гумички се бяха измъкнали. Като ги пристегнах със скоби и се оправи. Друг вариант е да имаш проблем със свещ на двигателя. Все пак просто споделям мнение, с което се надявам да съм малко от малко полезен. За съжаление не съм достатъчно компетентен по въпроса, особено с шумовете :)

aidan

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравеите за проблема с придъпването и аз го имах.Сложих мех. ГНР и сега всичко е наред.

btgeorgiev

  • Новак
  • *
  • Публикации: 15
Имах подобен проблем - играеха ми оборотите и се усещаше сериозно, особено в спряло положение. Оказа се, че смуче въздух, понеже едни гумички се бяха измъкнали. Като ги пристегнах със скоби и се оправи. Друг вариант е да имаш проблем със свещ на двигателя. Все пак просто споделям мнение, с което се надявам да съм малко от малко полезен. За съжаление не съм достатъчно компетентен по въпроса, особено с шумовете :)

Покажи за кои маркучета става дума, и аз имам същия проблем с оборотите на празен ход и придърпване.