Автор Тема: 1.8cc 116hp 1999 - моя висша скромност  (Прочетена 92795 пъти)

asddsaasdds

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
1.8cc 116hp 1999 - моя висша скромност
« -: Ноември 02, 2012, 01:52:55 pm »
Здравейте, таааа и аз от доста време съм си собственик на тая каруца и за сега (да чукна на дърво) всичко върви по план.
Когато я купих веднага смених масла, филтри, ремъци и т.н. Дънил съм се 2-3 пъти: Един път издивях и трябваше да сменям бензиновата помпа след това + комплект предни гуми и - учудващо - по колата няма толкова поражения;  silen Втория път ме спряха едни полицаи и се заядоха за стикера на пожарогасителя silen - не че се оправдавам (простете ако го написах грешно crazy) ама 2 часа по-късно се появи буря и с 65 някъде влезнах в една яма, пълна с вода на пътя %) %) %) - резултата беше бабунка на предна дясна гума sorry но за щастие последва смяна на четирите гуми с чистак нови 8-) Сега съм студентче и ми е много близко всичко, та за това съм я оставил на вехтия ми татко, който всеки ден минава 70 км. и някак е по-далавера той да я кара вместо да събира прах и да я набелязват рази джамбази при мен... silen Иначе в купето лампата горе ми е много слаба, но в една голяма червена верига хранителни ( rofl rofl ) магазини намерих евтино светодиодно решение - сега цепя мрака като щъкна копчето и съм ей така - music;
Като се прибрах у нас и баща ми ме изненада - ходил до Враца, там един пичага му дал теглич - та баща ми беше закачил едно полу ремарке немско, ма когато там бутал жичките за гнездото на ремаркета silen ШИБАНОТО ИМОБИ silen нещо се бъгнало, та колата не искала да пали; Сега ше се праим с него на доктори и ше го махаме това имоби, но това е тема за друг раздел....

Иначе колата е 1.8cc 116 кс, пълен инж. АГУ 20л. (реално хваща 19):
- с климатик 19л. макс 210 км.
- без климатик 19л. макс 225км.
говорим за смесен разход;

Сложил също и 2 халогена, но единия рефлектора му бил станал на прах, та поръчал още 2 сега имам резерви :D
Освен, че таблото ми отпред е леко зяпнало (така я купих ако трябва съм честен, търся начин да я побългаря но там си е ) и че дясното стъкло до шофьорската врата машинката не дава добър контакт (ако я задържа сваля стъклото ама иска да си спец) други проблеми НЯМА. В колата сме се хващали смело и безотговорно 7 човека. С времето леко е клекнала (но ние я товарим) та сега сменихме  и ресьорите и също така антената ми леко щрака-лака /едно от отделенията е залепнало/ и багажника, след монтажа на теглича, трябва да се поудари малко по-силно за да се затвори.

Абе уж няма няма бая написах, но повечето са бели кахъри. Ето това представлява да си собственик на KIA Clarus 1999 (стария изглед) ;) П.С. Забравих да спомена, че цвета е тъмно син ~ черен

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
Re: 1.8cc 116hp 1999 - моя висша скромност
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2012, 07:35:48 pm »
Дай една снимка да я видим тая ракета.  crazy
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l