Автор Тема: Орязана версия на Сийд  (Прочетена 8371 пъти)

giacc

  • Новак
  • *
  • Публикации: 31
  • Cee'd 5d 1.4 16V CVVT EX
Орязана версия на Сийд
« -: Септември 12, 2008, 03:52:49 pm »
Някой, вече не помня кой, спомена за много орязана версия на сийд на цена около 20 хил. лева. Вие чували ли сте за нещо такова?

Доколкото си спомням разказа - само 2 еърбега, по-малко екстри, такива неща. Но пък 20 хилки... Ако някой е чувал нещо такова да сподели, че ми е интересно. Също ако колегата Cee`d_sh знае нещо също ще е добре дошло като инфо...

Tuchkata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #1 -: Септември 12, 2008, 10:58:41 pm »
В момента имат орязани про_сийд и са с 2 еърбега и без борд компютър. това са двете основни неща които се сещам да липсват. Иначе за цена не знам да ти кажа

giacc

  • Новак
  • *
  • Публикации: 31
  • Cee'd 5d 1.4 16V CVVT EX
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #2 -: Септември 15, 2008, 06:18:11 pm »
Може би с малко желание ще можеш даже да ги регистрираш 1 + 1? :)

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #3 -: Септември 15, 2008, 09:45:01 pm »
Аз забелязах преди време про-сиид с махнати задни седалки и ролбари отзад...така че най-вероятно ги правят 1+1  krivogled

dumdulin

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #4 -: Септември 23, 2008, 02:37:19 pm »
Цитат
На автосалона в Пловдив клиентите на марката ще могат да закупят модификациите cee’d LX и EX с 3% отстъпка.

Специална лимитирана серия 1,4 CVVT light series за трите модела cee’d – 3 врати, 5 врати и комби ще се предлагат на цена от 19 995 лв. без ДДС. Оборудването включва климатик, охлаждане на жабката, предни възглавници, датчици сложен колан, отчитане на тегло, електро-механично сервоуправление, централно заключване, автоматични предни ел. стъкла, ел. отопляеми странични огледала, аудио система: CD player, MP3, RDS, 4 високоговорителя, антена на покрива, управление на аудио системата от волана, фарове за мъгла, ABS,EBD, икономичен бензинов двигател със 109 к.с.

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #5 -: Септември 23, 2008, 08:18:57 pm »
На пръв поглед изглежда като базов сиид...20к без ддс си е точно 24к със ДДС което пък си е цената на базовия просиид  :-[ сигурно е на няква диета за да стане light series. От друга страна за сиид и комби си е оферта  crazy

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2008, 04:50:33 pm »
ето ви спецификакация на L сийд,,,,,,, а между другото може да си поръчате вече сийд без да има нужда от ролбари bravo за ДДС-то


gadmrusna

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 90
    • ФБ
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2008, 08:00:45 am »
Cee`d_sh от къде взе колега тази информация. Щото аз си поръчах точно такава Cee`d SW 1,4 на панаира обаче Иво Буров ми каза, че е без кора на багажното, а тука гледам има. Изложената там нямаше - подлакътник, само 15 инчови стоманени джанти, компютър, само 2 аербега,   без кора отзад, а и Буров незнаеше (може и да сме я загубили) със сигурност какво точно е оборудването щото беше дошла само една Cee`d SW 1,4 и я закарали на панаира. Така или иначе в началото на другата седмица  идва друга партида и ще се уверя с очите си, щото една от тях е моята   yahoo.
В тази връзка се инересувах има ли възможност да си добавя по-късно подлакътника и компютъра и какво ще ми струва.  write

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2008, 09:27:09 am »
Cee`d_sh от къде взе колега тази информация. Щото аз си поръчах точно такава Cee`d SW 1,4 на панаира обаче Иво Буров ми каза, че е без кора на багажното, а тука гледам има. Изложената там нямаше - подлакътник, само 15 инчови стоманени джанти, компютър, само 2 аербега,   без кора отзад, а и Буров незнаеше (може и да сме я загубили) със сигурност какво точно е оборудването щото беше дошла само една Cee`d SW 1,4 и я закарали на панаира. Така или иначе в началото на другата седмица  идва друга партида и ще се уверя с очите си, щото една от тях е моята   yahoo.
В тази връзка се инересувах има ли възможност да си добавя по-късно подлакътника и компютъра и какво ще ми струва.  write

колега аз съм дилъра от Шумен    :),,,,,,,и аз имам поръчани сийдове които ще ги получа скоро и ще ти кажа,а за добавките ще ти кажа по късно

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #9 -: Октомври 03, 2008, 09:44:18 am »
човече как ще си взимаш 1.4 вагон бре krivogled
тя сигурно едвам ще върви krivogled

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #10 -: Октомври 03, 2008, 10:52:10 am »
какво толкова че е 1.4 ,колата с този двикател дори и комби върви много прилично.оборотите само трябва да са по-високи.а за тази цена е без коментар.за твоето комби с високото изпълнение и с отстъпката си броил поне 8к отгоре.не ви правя сметка на парите,простете!мисля че ако няма алтернатива за избор на двигател избора е добър.лично аз без компютър и само 2 airbag не бих си взел, двигателя е добър и за комбито ако не се кара агресивно и ако не очаква от колата супер динамика.

gadmrusna

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 90
    • ФБ
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #11 -: Октомври 04, 2008, 09:33:45 pm »
човече как ще си взимаш 1.4 вагон бре krivogled
тя сигурно едвам ще върви krivogled

Ами и аз бях за 1,6 ама ... имам оправдания -
1. 2600 пари по малко,
2. на пролет имам харчове, а и уж туй ону а то се няма пари
3. по принцип си карам бавно щото съм вече вехт и разумен
4.SW взех щото по ми харесва отзад от сиида а и ги даваха на една цена, -а и до последно се триумях между  cee`d 1.6, или за 24000 cee`d пък взех SW-то
5. карам 70% градско и като гледам трафика просто не виждам смисъл от по мощна.
Може и да не съм прав ама секи си знае.
« Последна редакция: Октомври 08, 2008, 07:21:33 pm от gadmrusna »

StarSign

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 125
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #12 -: Октомври 08, 2008, 10:52:57 am »
1.4 не му е много слаб! В случея с L нивото си е много "силен" даже! Първо супер цена се получава, а и не можеш да имаш друг двигател с това ниво! второ моята е 1.4 (само че 5 врати) и си е достатъчно пъргава! 210 км/ч съм правил с нея (съвсем реално е и повече не искаше) и трето комбито е с около 50 кг по-тежко от петвратата, така, че не смятам да е сериозен проблем или затруднение за двигателя!

П.С някой питаше дали може да се добавят някой от нещата, който ги няма на автомобила! единствено може да си вземеш по-големи джанти и подлакътник от някой магазин за автоаскесоари(аз лично такива не харесвам). просто не виждам кой би ти монтирал да кажем борд компютър или още въздушни възглавници!!!

gadmrusna

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 90
    • ФБ
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2008, 08:33:33 am »
Колеги, имате ли представа къде мога да си поръчам кора над багажното за SW и колко ще струва. Защото съм още новобранец и докато се ориентирам...
Друго което търся е подлакътника и последното има ли възможност да се монтира бордови компютър, дори и да не е оригинален. Интересува ме дали при орязаната версия просто не е сложен компютъра и дисплея или не са пуснати и съответните кабели и датчици.
А и дръжки на тавана за задните врати врати няма - баси.
Изобщо каквато и да е по подробна информация ако някой знае ще съм благодарен.
« Последна редакция: Октомври 22, 2008, 01:36:27 pm от gadmrusna »

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Орязана версия на Сийд
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2008, 09:18:39 am »
 krivogled krivogled krivogled

всичко това което търсиш си има определен код.Намери го дай го тук и ще мислим!

Баси,нищо ли няма в тея версии krivogled krivogled krivogled