Автор Тема: Въпрос за оранжевия пакет  (Прочетена 2774 пъти)

Bo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Въпрос за оранжевия пакет
« -: Януари 09, 2013, 06:26:19 pm »
Здравейте,

Очаквам своя нов Спортидж EX 2.0D, AWD, Оранжев пакет,  в края на февруари.

Дилърът ми обясни, че  в оранжевия интериор, шева на волана няма да е оранжев а черен. Така бил модела за европа и коли с този пакет идвали с изцяло черен волан. Показа ми снимки на последния поръчан автомобил с същия интериор. 
Разгледах картинки и видеоклипове в интернет, и ми се видя странно точно това различие в европейската версия или може би е било производствена грешка?

Някой можели да сподели повече информация по този въпрос?

Ето няколко клипа:
Techno Orange 2011 Kia Sportage EX - Walk around with Kia Country of Charleston

2011 Kia Sportage w/ Orange Package

All-New KIA Sportage - Interior/Exterior + Driving [HD]


Поздрави,
Бо

direct

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 307
Re: Въпрос за оранжевия пакет
« Отговор #1 -: Януари 09, 2013, 08:17:08 pm »
Бях отворил тема за това като дойде моята. Всичко съвпада от снимките по каталози и сайтове без шева на волана. Имаш оранжев шев на седалките, облегалката и май ръчната. Много готини оранжеви орнаменти на различни места. Но мен най-много ми харесват оранжевите кръгчета на черната седалка. :) Много е джиджав дизайна на купето и според мен си е най-добре твоя вариант (EX) и без кожените/текстилни седалки от горните два клипа, които са доста по-грозни от черния текстил, а и трябва да се доплаща...

Между другото дилърът ти е супер в час щом знае такава подробност.

DeBiL.InSidE

  • Новак
  • *
  • Публикации: 19
Re: Въпрос за оранжевия пакет
« Отговор #2 -: Януари 10, 2013, 10:00:33 am »
Моя дилър също ми обясняваше, че шева на волана не е оранжев и ми показваше снимки, когато се опитваше да ме зариби да си го поръчам. Може да е същия, ако става дума за София : )

Аз обаче се отказах от оранжевия пакет, нещо не ми допадна. Може би на живо е различно, когато виждаш текстури на материите и други подробности, които снимките не могат да предадат  dontknow

lirex

  • Новак
  • *
  • Публикации: 43
  • Sportage 2.0D CRDi HPE 6AT 4WD TX+ 186 HP
Re: Въпрос за оранжевия пакет
« Отговор #3 -: Януари 14, 2013, 04:03:12 pm »
И мен не ме грабна оранжевият пакет от снимките. Също исках да видя как изглежда на живо, но нямаше налични такива. Иначе чух днес, че в Пекин спрели завода на Хюндай заради замърсяване на въздуха. Добре, че нашите ще се произвеждат тук :)

Преди няколко дни бях при дилъра и ми каза, че в началото на всеки месец получават справка от завода какво се е произвело. Това значело, че ако не ми се обадят първите няколко дни от месеца - остава за следващия месец да се чакат новини.