Автор Тема: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!  (Прочетена 29202 пъти)

Donadelo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #60 -: Януари 29, 2013, 12:18:42 am »
Bongo  ти май наистина се опитваш да се ебаваш с мен , което ама хич не ми харесва !!!! Не те знам какъв си що си и за какво се бориш , но явно избиваш някакви комплекси или си станал "експерт критик " на мнения на други потребители ! Гледам само по тона ти на писане , че само търсиш конфронтация и да се заяждаш за щяло и нещяло !!  Карай си каруцата опа колицата и не ме занимавай за щяло и нещяло ! А относно коментара ти не мисля да ти отговатям , за да не падна на твоето долнопробно ниво чичкаа !!! Явно ти си от многото които  не си познават собствените коли които карат , но тръгнали да дават мнения за други такива които им са бегли!! Айде със здраве и не ми пиши ако обичаш в моите теми !! А и нали ти написа , че съм отворил тема да занимавам всички с моите неволи .... нали за това е форума да се питаме един на друг и който може да помогне , а ти си тука явно само драскач и нищо повече !!!!  music

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #61 -: Януари 29, 2013, 01:47:44 am »
Оппааа - колеги , хайде на намалим напрежението в темата и да си коригираме изказванията...
Колега Donadelo - извинявай , но кога дойде във форума , кога започна да даваш определения на колегите и колите ни ????
А , малко по-възпитано , де... То не бяха "чичкаа" и "каручка" - все употребени от теб епитети за хора и коли , които точно ти най-малко познаваш...
Сега - искаше мнения и съвети - добре , искаше помощ - добре , купи си кола - браво , ама чак да почваш да сменяш рязко тона - айде , чак толкова "нема нужда".
Всеки може да се регистрира тук и да пише каквото си иска , като спазва едни елементарни норми на поведение , усвоявани от най-ранна детска възраст - при теб , откакто си купи колата (само безаварийно каране с нея !!!) тези норми на поведение се проявяват все по-слабо и по-слабо...
Влизам ти в положението - все още си с повишен адреналин заради новата придобивка (тук ВСИЧКИ сме минали по този път) , но все пак - прояви мъжество и подтисни тези негативни чувства (думички) в теб... Моля те...
« Последна редакция: Януари 29, 2013, 09:37:07 am от jorko.b67 »

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #62 -: Януари 29, 2013, 09:19:16 am »
Иво...Дотатело...истината понякога много боли и ти явно трудно я приемаш, но имайки пред вид крехкото ти психическо състояние и многото емоции които са ти се събрали през последните дни,искренно ти съчувствам.Бегай от нашия форум и заливай този на Тойота с твоите бисери и помия.Тук няма място за такива като теб.Сигурен съм че всички се радват, че си купил Тойота и няма да ни тормозиш във форума на КИА.Обидни реплики към теб няма да си позволя защото за разлика от теб в този форум имам над 300 поста от 2007г. и не съм поредната приходяща еднодневка.Знаеш ли колко ги имаше като теб такива?....питай Митко или Петър.Пожелавам ти това да е последния ти пост в нашия форум и в "твоята лична" тема music.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #63 -: Януари 29, 2013, 09:26:50 am »
Ъъъъъ,народе мой!
Вдишайте,бройте до 10 и изкарайте през прозореца мръстните думи :)
Един настъпил друг,и сега се подпалвате взаимно crazy
Всеки е добре дошъл тук,независимо от марката и интересите.
Спазвайте добрите обноски и мислете преди да се наддрасквате с епитети.
Големи хора сте music
Аз поизчаках и ще поизчакам още,ама нали знаете,че с метлата е най-лесно.После да не ми пишете отново,къде са ми коментарите rofl

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #64 -: Януари 29, 2013, 09:27:25 am »
Да взема да помоля някой от началниците, тази тема за у кофата devil devil devil
Лично на мен не ми носи никакъФ кеф като я чета. Ама не да е заключена, ами дирктно у кофата devil
Благодаря, предварително 8-)

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #65 -: Януари 29, 2013, 10:43:21 am »
У кофата е най лесно и бързо.Щом прецените аз съм "за", но не забравайте и друго, че все пак в темата има и полезни неща, а има доста други теми тип "чат" които също са безсмеслени и плачат за кофата.Аз лично не смятам, че съм обидил някой с постовете в тази тема.Споделил съм истини и факти, а не предположения и обидни епитети.От друга страна видяхте на кого всички са помагали, що за човек и възпитание има.Въпреки че не съм излъгал и "капка" за впечатленията си от AURIS  съгласен съм да се изтрие всичко от 3-та страница нататък.

kirilrz

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 214
  • още има да се учи
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #66 -: Януари 29, 2013, 11:14:40 am »
Оппааа - колеги , хайде на намалим напрежението в темата и да си коригираме изказванията...
Колега Donadelo - извинявай , но кога дойде във форума , кога започна да даваш определения на колегите и колите ни ??? ?
А , малко по-възпитано , де... То не бяха "чичкаа" и "каручка" - все употребени от теб епитети за хора и коли , които точно ти най-малко познаваш...
Сега - искаше мнения и съвети - добре , искаше помощ - добре , купи си кола - браво , ама чак да почваш да сменяш рязко тона - айде , чак толкова "нема нужда".
Всеки може да се регистрира тук и да пише каквото си иска , като спазва едни елементарни норми на поведение , усвоявани от най-ранна детска възраст - при теб , откакто си купи колата (само безаварийно каране с нея !!!) тези норми на поведение се проявяват все по-слабо и по-слабо...
Влизам ти в положението - все още си с повишен адреналин заради новата придобивка (тук ВСИЧКИ сме минали по този път) , но все пак - прояви мъжество и подтисни тези негативни чувства (думички) в теб... Моля те...

Жоре и аз се чувствам засегнат ама никой не ми обръща внимание и не ми се извинява че съм се засегнал.не съм променял тона и не съм обиждал никой.ще потърпя още малко да видя отношението към мене-поне едно извинявай да видя и и ако не се получи ще си кажа някой неща от които  и от когото съм засегнат
« Последна редакция: Януари 29, 2013, 11:16:11 am от kirilrz »
да имаш девствена жена и девствена кола е най хубавото нещо на света :-)

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #67 -: Януари 29, 2013, 11:18:48 am »
Ох.
Извинявай!
Все пак,разчитах,че ще промениш стилът си на писане,след толкова молби,ама явно няма да стане

Donadelo

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
Re: Може би бъдещ собственик на Kia Ceed 1.6 CRDI !!
« Отговор #68 -: Януари 29, 2013, 11:29:39 am »
Вижте колеги , уважавам всеки един от вас и от скорошното ми присъствие във форума на Киа ми сля че не съм засегнал никого по никакъв начин , но явно господина "Bongo" много обича да се заяжда с хората и да прави такива сравнения където и малко дете би му се изсмяло !! А гледам не съм единствения с когото се заяжда , с Kirilrz  също нещо се заиграва по негово усмотрение , както на него му е угодно!!! Може да видите колкото коментара е дал по тази тема които се броят на пръстите на едната ръка , всички са толкова заядливи и целящи конфронтация , че по явно неможе и да бъде!!!  jorko.b67 , че съм сменил тона съм го сменил и това си е достатъчно обяснимо , явно някой тук не ме приема , че съм  с различна кола от КИА и търси конфронтация "говоря за въпросния господина " , дава мнение без дори да е запознат с автомобила но както и да е , не съм такава конфликна личност и за това няма да му обръщам внимание !!! Дори си позволява да ми казва , че това да ми било последния пост в този форум !!! Това мисля , че се решава от Администратора на форума , а не от .....  !! А относно темата мисля , че не трябва да се трие защото е доста полезна със съвети и препоръки за други кандидат собственици на КИЯ СЕЕД, които не се съмнявам че ще липсват в близко бъдеще !!! Аз направих моя избор различен от този , поради ред причини , но живота продължава  :-* !! Съжалявам малко , че се поизтървах в епитетите , но си е обяснимо в предвид обстоятелствата !!
За да докажа , че съм приятелски настроен , предлагам най учтиво на колегата Bоngo да направим една среща , можи и с някои друг от форума да присъства , хем да видим кой какви автомобили има , хем и да ги тестваме ??Така празни приказки да говорим няма смисъл!!  Може да е например някой събота или неделя , аз зимата съм свободен почти по всяко време !! Пишете ако решите нещо!!!