Автор Тема: От днес и аз съм собственик на Соренто - 2006, автоматик  (Прочетена 5231 пъти)

hristo_k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Привет на всички!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Честито ;D
Снимки няма ли?
Повече инфо?

hristo_k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
И снимки ще има, до днес се борих с КАТ, прехвърляне, прегледи, граждански, все едни такива убавини...иначе, инфото- колата е купуване от КИА България, 2.5 EX, тепърва ще я изучавам, че бая копчалък има дето  :o, чакам да и направя една профилактика само и моля за съвет за профилкактиката трябва ли да сменям масло и на автоматичната скоростна кутия, последно е правено на 116 000 , сеха е на 130 000 колата?

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
не е задължително,но за твое успокоение,че всичко е наред,може да си го смениш.
Лично аз,ако си взимам кола,бих си подменил всичко.Така,аз си знам кое и каке подменено

kirilrz

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 214
  • още има да се учи
привети от мене.добре дошъл и безаварийни километри.и не се учудвай ако ти лепнат някой прякор,че на мене вече ми го лепнаха че дори не ми се извиниха че съм се засегнал.
да имаш девствена жена и девствена кола е най хубавото нещо на света :-)

ogata

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Със здраве да си я караш и мноооого безавариини километри. ;D

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Добър избор !
Честито и от мен !
И моя съвет към теб повтаря Митко - ако можеш смени си маслото - малко повече разход , но е за добро ...
Много и безаварийни...

hristo_k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Ще ви послушам и ще сменя всичко. Много благодаря за топлото посрещане :)

MITKOOO79

  • Новак
  • *
  • Публикации: 11
Здравей колега сподели как е автоматика че и аз имам желание за нещо подобно как е разхода.Някакви негативи намираш ли.Пожелавам ти само пари за гориво да даваш много безавариини километри ;D ;D ;D ;D ;D

hristo_k

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Честно казано за сега само се кефя и се радвам на колата, много малко съм карал за да дам обективна оценка за разход.....