Автор Тема: Киа сиид на ГАЗ ?  (Прочетена 5344 пъти)

keranov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Киа сиид на ГАЗ ?
« -: Октомври 05, 2008, 01:31:18 am »
Някой има ли инфо за Сеед на газ ? Варненския дилър не можа да ми даде инфо, звънях в София и оттам ми казаха, че отпада гаранцията, ако се монтира газова уредба.Това ме озадачи, защото същия ден гледах няколко Опел а и дилърите се ангажираха да ми звъннат слдващата седмица и да ми посочат фирми, с които работят за монтаж на газови уредби и да ми посочат видовете двигатели, които ще се окажат най подходящи за монтаж на уредба.Гаранцията естествено не отпада, даже ми предложиха отстъпка от 15 % на първо четене, като разбраха, че ще я вземам евентоално на името на фирма.


Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2008, 10:18:39 am »
керанов,ти за нова кола ли искаш газ да слагаш бре krivogled

keranov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2008, 01:53:35 pm »
Да! Говоря само за нови коли .

mitkopitko

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 263
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2008, 02:11:30 pm »
Аз знам от един друг форум, че един пич от хърватска си е сложил газ на 1.4 двигателя. Към 1400Е беше се изръсил но гаранцията си я е запазил... Нищо чудно тука да те одрежат, но винаги може да си направиш ена разходка до Хърватска - то там било хубаво май  crazy

Pavkata

  • Новак
  • *
  • Публикации: 37
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2008, 06:59:49 pm »
Здравей, колега!
Един съвет и от мен - не си поразявай новата кола с газова уредба  - не се знае какви ядове ще береш после.Нали знаеш - евтиното излиза скъпо.

А и щом ще вземаш колата на фирма няма да имаш проблем горивото ти да минава за разход - аз съм по такава схема - намираш си само командировъчно, пишеш пътен лист и си готов. Успех с избора.

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #5 -: Октомври 06, 2008, 10:06:02 am »
Някой има ли инфо за Сеед на газ ? Варненския дилър не можа да ми даде инфо, звънях в София и оттам ми казаха, че отпада гаранцията, ако се монтира газова уредба.Това ме озадачи, защото същия ден гледах няколко Опел а и дилърите се ангажираха да ми звъннат слдващата седмица и да ми посочат фирми, с които работят за монтаж на газови уредби и да ми посочат видовете двигатели, които ще се окажат най подходящи за монтаж на уредба.Гаранцията естествено не отпада, даже ми предложиха отстъпка от 15 % на първо четене, като разбраха, че ще я вземам евентоално на името на фирма.



няма гаранция двигател и електроника за Киа ако си монтираш  газовата уредба колега, а този който ти предлага в опел това смятам че ако се случи нещо ........ може би той ще поеме разходите по ремонта на автомобила ти,,,,,за да има гаранция ........ нито един завод производител на леки автомобили не толерира това да се променя нещо по автомобила и да ти признае гаранция за последствията от промяната.

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Киа сиид на ГАЗ ?
« Отговор #6 -: Октомври 06, 2008, 11:05:25 am »
Аз знам от един друг форум, че един пич от хърватска си е сложил газ на 1.4 двигателя. Към 1400Е беше се изръсил но гаранцията си я е запазил... Нищо чудно тука да те одрежат, но винаги може да си направиш ена разходка до Хърватска - то там било хубаво май  crazy
мда хубаво е  crazy
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT