Автор Тема: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви  (Прочетена 13087 пъти)

fuego

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 164
  • КIA Proceed GT Line 1.5T 7DCT
Re: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви
« Отговор #15 -: Юни 02, 2013, 07:31:59 pm »
още  :)

sacasa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви
« Отговор #16 -: Юни 16, 2013, 02:16:00 pm »
Здравейте ,собственик съм на последния модел на KIA CEED 1.4 73kw(за първи път имам Киа но и за последен ще ми е ако не се променят някои неща които ще ги спомена),нова е и за проблеми не мога да ви кажа,определено ми  по харесва от предишния модел.Колеги искам да ви кажа че за мен е от значение и цените за резервни части, много са скъпи сравнение например с VW group и други марки, а и също за представителството на Киа за град София,не е нормално за поръчка на резервна част да се чака 20 дни може и повече,това е от мен за сега

jorko.b67

  • Почетен член
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви
« Отговор #17 -: Юни 16, 2013, 06:30:02 pm »
Ееее - добре дошъл , колега и честита ти кола !
За частите се чака 20 дни ПО ОБЕЩАНИЕ !!!
Реално си се чака (в повечето случаи с месеци) !!!
Успех !

ndg

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 221
Re: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви
« Отговор #18 -: Юни 16, 2013, 09:38:32 pm »
Честито и от мен! Карай си я със здравеи не се притеснявай за частите.
Не се налагат толкова много ремонти :).
Масовите (като биалетки) са в наличност. За други (радиото напр.) съм чакал до месец, но това за 5 години ми се е случило 2 пъти.


kraimirr

  • Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Новия CEED-мнения, впечатления, отзиви
« Отговор #19 -: Октомври 27, 2016, 11:21:35 am »
Здравейте да събудя малко темата.
От онзи ден аз и колегата се качихме на нови CEED SW, за сега първите впечатления са добри. Колите ги поръчахме с навигация /мултимедия/ която ни монтират в последствие след като колата се сертифицира по N1.
Неговата вече има аз още чакам моята. Това което не ни кефи към момента е че мултимедията /андроид/ стартира много мудно. Като дадеш на контакт върти и мисли около минута докато стартира/ демек тръгваш и радио има след минута :(. Също така има и опция за телевизия колата е на контакт и не се движи но има само звук без картина.
Иначе това представляват колите :)