Автор Тема: Проблем с радиото  (Прочетена 12809 пъти)

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: Проблем с радиото
« Отговор #15 -: Юли 02, 2016, 12:31:19 am »
Вече не търся,реших проблема генерално

Nopester

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Проблем с радиото
« Отговор #16 -: Август 18, 2016, 06:51:54 am »
Бащата е успял да сложи 2ри диск в CD-то...и сега логично нямат вадене  music krivogled
Някакви идеи как да се извадят? Той иска да сваля радиото, но не съм сигурен, че ще успее да го разглоби до такава степен, за да достигне дисковете.

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: Проблем с радиото
« Отговор #17 -: Август 18, 2016, 08:17:00 am »
Ще успее,сваля се за 5 Мин.Самото радио се отваря малко по бавно,моето е някъде около мен,ако нещо те интересува пиши

nix

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 59
  • Honda CRV, Honda Jazz, ex:Cee'd SW 1.6 CRDi LX 90
Re: Проблем с радиото
« Отговор #18 -: Август 19, 2016, 04:50:43 pm »
Вече не търся,реших проблема генерално


И аз така, поръчах си това http://www.gearbest.com/fm-transmitters-players/pp_305155.html?wid=21 с камера за задно виждане, има си програмиране за волана, та и модул няма да купувам. Има и 2 извода за екрани - децата ще спрат да се бият кой да гледа на таблета. В ревютата хората са много доволни, И БТ работи, флашки, карти, филми. Само навигация няма ама не ми и трябва. А и за тази цена..... Като дойде и монтирам ще споделя.
Мислех да ходя да търся УСБ модула от някоя морга. Ама за 50$ няма какво да му мисля. 15$ е камерата за задно виждане.

Моето радио също му спряха бутоните по някое време и ми го смениха гаранционно. Както е казал колегата по горе , вероятно е връзката на панела със самото радио.
« Последна редакция: Август 19, 2016, 04:53:50 pm от nix »

frany

  • Новак
  • *
  • Публикации: 4
Re: Проблем с радиото
« Отговор #19 -: Февруари 13, 2020, 06:41:53 pm »
Колега, обещал си като дойде и монтираш да споделиш но си забравил? Знам че е минало доста време но имам същия проблем и ме интересува тази мултимедия пасна ли точно или трябва приставка?