Автор Тема: Бутони на волан и задна светлина на бронята Ceed I 1.6 2009та година  (Прочетена 1762 пъти)

mitkov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравейте,

От скоро се сдобих с Kia Ceed I 1.6 2009та година. Карана е от тинейджъри и е малко в окаяно състояние, но пък е на много малко километри (112 000) и знам, че са реални, защото я купих от познати и знам историята. Четох доста из форума и разбрах как да отстраня повечето проблеми които има, но не намирам нищо за 2 неща:

1. Бутона на волата за усилване и намаляне е вдлъбнат и как ли не опитвах, но не мога да го върна обратно. Имате ли идеи как мога да го оправя или продават ли се такива нови, от къде да си купя ако не са кошница пари и как се сменят? Прикачил съм снимки. За съжаление дори не мога да го тествам, защото са сложили някакво друго ЦД пионер което дори са оплътнили с дървени летви и винтове в дупката  %) %) %)
Иска ми се да го оправя, защото ме дразни чисто визуално, а и някой ден смятам да взема двоен дин навигация към която евентуално да ги вържа.

2. Изгоряла е крушката на стопа за мъгла на бронята в дясно. Залягах, гледах, има някаква много малка дупчица зад стопа, но не съм сигурен дали няма по - лесен начин да се смени. Как се сменя тази крушка по принцип?

Благодаря предварително!