Автор Тема: Въпрос за озвучителната с-ма на Sorento 2005г. (има ли усилвател)  (Прочетена 2876 пъти)

parazaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
Понеже искам да си сменя оригиналното CD, но да си запазя говорителите ме интересува, сигналът минава ли през отделен усилвател или е от CD-то директно към говорителите? И ако минава през усилвател, знаете ли дали ще има проблем да ги вържа директно към новото CD 4х52W (без усилвателя) и ще звучат ли добре? Много моля някой ако знае да сподели. А ако знае и спецификациите на стоковите говорители - още по-добре. Мерси предварително.

ivad

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
имам същата кола и в книжката на оригиналното ми радио сд не виждам да има усилвател предполагам и при теб ще е така

ivad

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
аз влязох в приключение като си поръчах оригинална навигация от соренто 2007 и ми го пратиха без кабели към него а моита захранваща букса е друга и сега трябва да го преправям някак

parazaa

  • Новак
  • *
  • Публикации: 23
Да, няма усилвател. Днес ми сложиха Alpin-а и стоковите говорители си свиреха перфектно. Все пак добавих малко бас в багажника за да е пълна картинката  ;D Мерси за отговора и дано да нямаш проблем с преправянето на конектора.