Автор Тема: Официално писмо  (Прочетена 7958 пъти)

proc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 437
  • Aequitas & Veritas
Re: Официално писмо
« Отговор #15 -: Септември 23, 2008, 01:46:35 pm »
Привет от един новак.  Още откакто си взех про сийда през май попаднах на форума.  Дано писмото има положителен ефект.
   
Карам си леко колицата и ми е гот на душицата!

Cee`d_sh

  • Кандидат Майстор
  • Разбирач ;)
  • *
  • Публикации: 323
  • Малко тунинг ,,,,,,,,,,,,,,,
Re: Официално писмо
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2008, 01:16:10 pm »
Здравейте и от най-новия (по неволя!). Та и аз да попитам - някакъв отговор на това писмо? И да изкажа отвращението и некадърността от "Официалният" сервиз на КИЯ в Плевен, по скоро в с.Ясен...тия са най-големите некадърници и безхаберници които съм виждал!!!! Чел съм какво ли не из другите форуми, които посещавам, но такива мърди и некадърници няма никъде - вярно, че всеки иска с пръдня боя да направи, но тяхното на нищо не прилича!!! За дефектирало маркуче да искат да ти сменят цялата горивна помпа на стойност 3600 лв (ако не се лъжа, но в никой случай по-малко от 3400лв.!!!) - те такова животно нема!!!! Фирмата се казва АСИ ООД!! Не пожелавам на никого да попада там! Представяте ли си!> - оставам танка там, пробвали са се поне още 2 пъти преди това, отивам за трети път - "Да, сега ВЕЧЕ знаем какво е, ще го оправим" - отивам аз, вкарват колата в клетката, разкарват ме да не стоя там, но аз насила се заврях (защото знаех какво ще направят - и точно това стана!!) - тия изтриват от компа грешката, препрограмират и след малко един отива и вика: "Готов си - всичко е точно!" Така ли, викам си - ОК, дай да видим...Излизам на пътя, изцеждам 2-ра и на 3100 оборота ОТНОВО ми светва CHECK-a и колата отново скопена - добрия стар проблем! Връщам и аз кенефа и викам на Разбирача - Ела да видиш нещо..Идва оня, чеше се по главата и почва да ми обяснява колко скапани били горивата, как ние сме го пълнили с най-скапания дизел, трябвало горивния филтър да сменят и тогава щяло да се оправи! Смеейки се викам - ОК, и я оставям. Престоя седмица в сервиза, няколко пъти минавах от там междувременно - не беше мърдана от мястото където я паркирах, ако не им се бях обадил там щеше и да си изгние!...Отивам да я взема, викат - Готово, сменихме филтъра (явно пак беха ресетвали компа, щото Чек-а не светеше) и тръгнаха да ми пишат фактура. Качвам се и повтарям по-горната "инспекция" при което ЧЕК-а ми се ухилва отново, рабирам, че карам със спукана гума...Връщам се, показвам, слушам същите истории за скапания дизел, че съм кърък, щото съм бил ЕДИНСТВЕНИЯТ досега (сигурно в света!) с тоя проблем, при което ми връчват фактурата за Горивния филтър и ми обясняват, че ако искам да се оправи проблема трябва да си платя (и да чакам съответно поне месец-два, сигурен съм) горивната помпа за 3600лв.  devil  При което си я взех и си я карам така - като мине 2000 оборота и карам скопена кола - питай ме как се чувствам като изпреварвам - кръстя се преди да започна!!! Личната ми Хонда (Ей тва е Истинската Кола!!!), дето е 1,8 и НЕ Е V-TEC!!! И Е 115к.с. MAЧКА КИЯ-ТА, ДЕТО Е 185 КОНЯ!!!! Невероятно но факт!!! ТА ДА ПОПИТАМ - КВА ТИ Е ФАЙДАТА ДА СИ КУПУВАШ МАРКА, КАТО ФИРМЕНИЯТ ИМ СЕРВИЗ СА БАНДА НЕКАДЪРНИЦИ!?
колега каква кола караш ти,,,,,,дай малко подробности .... може да помогнем нещо