Автор Тема: В бензиностанция наляха 61.2 литра бензин в 60-литров резервоар  (Прочетена 33801 пъти)

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
ако си гледал със street view на google са им стари снимките  8-) но се намира на същото място.
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Да прав си че гледах с това, но минавам от там почти всеки ден, а не съм се заглеждал в бензиностанцията.Ще я тестам щом казваш.За карта с отстъпка на горивата при тях ли да питам или твоята е по друга линия?

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
карта за отстъпка можеш да получиш от шефчето, но трябва да зареждаш над 25л.
понеже аз зареждам само до горе, искам фактура и плащам с банкова карта, получих веднага "поименна" карта за по-лесно.

за промоциите най-добре питай хората там, те ще ти кажат


преди сийда го карах предимно с дизел от там - даваше ми невероятен разход, примерно при средна скорост по борд 103км/ч за изминати около 230км извън градско - 4.8л/100км (това говоря за пътя София - Пловдив - Хасково, тогава бяхме 3-ма в колата + багаж)
 
сега карам оптимата предимно с бензин от там и ми гори градско около 10л/100км, извънградското зависи колко ти тежи крака :)
« Последна редакция: Ноември 14, 2013, 11:21:41 pm от smirn0ff »
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Благодаря за информацията ;D

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
През почивните дни заредих от там, но съм карал само градско.Сякаш по-добре работи двигателя но впечатленията ми са субективни.Цената е 2,49 за дизел без отстъпка.Имаше доста хора да зареждат там.Този уикенд ще пътувам извънградско и ще проверя дали е по-икономична колата с тяхното гориво.

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
има много камиони, ТИР-ове и тежки машини, които зареждат там, което ми прави впечатление
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 02:30:20 pm от smirn0ff »
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

ivannlbc

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 464
В Газпром-Пазарджик редовно ми сипваха по 38 л газ в 40-литров резервоар. Откак се вдигна шум по медиите, вече на същата колонка (а тя е само една) успяват да ми сипят не повече от 32 л (колкото и в останалите бензиностанции). Значи можело!? Или са намалили налягането на колонката, или са увеличили обема газ, отчитан за 1 л. Нищо не казвам, всеки да си преценява.
KIA Clarus SLX combi 116 hp 1,8 l