Обща информация > Да поговорим.... за нещата

За гаранцията от КИА

<< < (2/4) > >>

Bra1nSicK:
Колата има 5 прегледа, 4 от които в Италия. За един от италиянските прегледи нямам фактура и г-н Матев каза, че без такава няма как да ми зачетат гаранцията. Та ще трябва да се свързвам със сервиза да изкарат от тяхната система информацията, защото КИА няма единна система.

adelina_r:
Здравейте, дано не е много нахално да се включва в темата с едно въпросче -

по отношение на гаранцията действително Киа Сийд, които са със стария фейслифт са с пълна гаранция 5г+2г. двигател и скоростна кутия.

Ето го и въпроса- имам Сийд, който юни месец 2016 прави 5г. и съответно му отпада пълната гаранция, остава само двигател и т.н. Имам каско с калуза "официален сервиз", както и щета по калник, чисто козметична - одрана е боята. Въпросът ми е - мога ли да направя щетата в сервиз, който има договор със застрахователя и това ще повлияе ли на гаранцията?

Благодаря предварително

Митето:
Изберете си хубав сервиз за ремонта. Едва ли ще се отрази на гаранцията за пластмасите.
Успех

justalittlesign:
Здравейте ! Дали повредена закопчалка на колан влиза в гаранцията ? Закопчалката е задна , в средата. На това място е сядал точно 3 пъти човек и при последния път устанивих , че е превъртял един зъб

PS Смениха я по гаранция

eman:
Здравейте, собственик съм на Кия спортидж -2013 г газ/бензин. Почти съм на 147 000 км и искам да ви попитам задължително ли последното  обслужване на 150 000 км да е в сервиз на Кия или може да в сервиз извън Кия. Моля за съвет.

Благодаря Ви!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия