Модели автомобили > Venga

DRL на Венга

(1/3) > >>

smirn0ff:
Колеги, дали някой е срещал от Вас информация относно възможността да се активират фаровете за мъгла като дневни светлини през компютъра на Венгата?
Виждал съм в Италия няколко пъти Венга, на която и светят само фаровете за мъгла без никакви други лампи, било то габарити(предни/задни) или къси светлини.

rockton:
-Ако опцията е заложена във BSi (боди систем контрол) модула значи може, просто трябва да се "влезе" в контролера и да се види какви възможности за настройки и активации има. Това става със фирмената дилърска апаратура или със CarmanScan, скенер-а! Той извършва всички дилърски настройки и операции заложени фирмено в контролерите на Хюндай и Киа.

smirn0ff:
въпроса е, че нямам софтуера.
Колега, ти можеш ли да помогнеш?

от сервиза ми казаха, че нямало как да се активира такова нещо...

smirn0ff:

--- Цитат на: smirn0ff в Май 26, 2014, 03:55:25 pm ---въпроса е, че нямам софтуера.
Колега, ти можеш ли да помогнеш?

от сервиза ми казаха, че нямало как да се активира такова нещо...

--- Край на цитат ---

Има ли някой апаратурата и да закачим колата да разгледаме. готов съм и да заплатя, ако трябва.

TATI:
Фаровете за мъгла не могат да се ползват за дневни светлини. Това изрично е упоменато в директивата на ЕС, относно дневните светлини. Така че най-вероятно си гледал някакви ТНТМ изпълнения. Дневните светлини имат съответна маркировка, която няма нищо общо с фарове за мъгла.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия