Автор Тема: Малко помощ със информация  (Прочетена 3054 пъти)

bart_simps

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Малко помощ със информация
« -: Юни 05, 2014, 06:31:53 pm »
Здравейте, обмислям закупуването на Kia Carens и бих искал да науча малко повече, за да си направя сметката дали това ще е моя автомобил или да се насоча към Renault Scenic / Nissan Almera Tino.
Колата е 2005, автоматик 2.0 CRDI EX, над 100 к.с. (немога да кажа точно в момента) и ми я предлагат за околу 5000 лв.. (според вас как е цената?)
Някой има ли поглед над разхода на такава модификация?
Лесно ли се поддържа (Има ли части втора употреба или по моргите или трудно се намират?). Казаха ми, че такава кола и то дизел е скъпа за поддръжка именно защото трудно се намират части втора употреба ако недай се боже нещо по сериозно се потроши..
Интересува ме още, маневрена ли е, как се държи при изпреварване този мотор?

Благодаря предварително.

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Малко помощ със информация
« Отговор #1 -: Юни 05, 2014, 10:08:32 pm »
Честно,щом питаш отсега за части,явно не си прегледал форума,и не си търсил информация.
Вземи си реното!
Части на всеки ъгъл,даже ефтини.

bart_simps

  • Новак
  • *
  • Публикации: 10
Re: Малко помощ със информация
« Отговор #2 -: Юни 06, 2014, 03:14:36 pm »
Честно,щом питаш отсега за части,явно не си прегледал форума,и не си търсил информация.
Вземи си реното!
Части на всеки ъгъл,даже ефтини.

Честно, не съм прегледал целия форум.. прегледах темите за въпросния модел. А от сега питам за части тъй като много добре знаем, че автокъщите предлагат предимно напудрени боклуци и ми е ясно, че колкото и да е мой човека пак ще ме прекара заради едни никви 200 лв.. А и според мен колкото по-нова кола, толкова повече проблеми. Да не говоря че вече съм си патил от дизелов автомобил..