Автор Тема: Не си купувайте Киа,ама никога  (Прочетена 34231 пъти)

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2008, 10:56:45 am »
Ехееееее, айде да не съдиме по колите за собствениците им. Какви са тези поставяния под общ знаменател за всички шофьори каращи голф ? Аз също съм с Голф3, но сега си поръчах КИА, но си карам и Голфа...и какво ? Към кои съм ? Нито едно нарушение нямам до този момент, така че не си прави такива заключения.
Видя се че си твърде афектиран от проблеми по колата си, но това не ти дава право да правиш подобни квалификации. Явно просто не ти е провървяло, но това е до късмет.

Проблема с биалетката го знаят всички и е поправим от сервиза.
Дефектното радио си го знаят и сам си казваш, че са ти го сменили веднага.

Колата не ти е виновна че са те ударили 10 пъти, или си забрал скала, или не знам какво. Всички ще се съгласят че сервиза са бавни и според мен точно те са ти проблема. Тромави са и явно не достатъчно квалифицирани, НО това не прави колата виновна!

Най-искрено ти пожелавам нещата да се нормализират при теб и всичко да тръгне гладко, за да не си тровиш толкова живота. Запомни че колата трябва да робува на теб, а не ти на нея. За това се опитай да се успокоиш и да не поставяш тези проблеми на челно място в живота ти.

Поздрави и успех  8-)
Guns don't kill people ... people kill people ...

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2008, 11:00:24 am »
Ами точно заради тромавия сервиз,аз лично поне на колко хора оттук ги пратих да им боядисват колите в правилния сервиз.На всички колите бяха готови за по 3-4 дни след като са я оставили и никой не е мрънкал.Та Светко,ако решиш да си оправиш ожуленото или там каквото е по боята,драсни 1 лс да те ориентирам бре човек,нали затова сме тук.Помагаме както можем :-*

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2008, 11:17:19 am »
Обърнете внимание на заглавието на темата........сервиза също влиза в причините човек да не си купува Киа....
Те всичките неща сигурно са поправими в сервиза, ама сервиза като си е....извинявам се.....как да отида....и как пак да си купя Киа.....
« Последна редакция: Ноември 12, 2008, 12:01:02 pm от ceeder »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2008, 11:18:20 am »
само да вметна че сервиза тепърва ще ни създава проблеми ако не се разшири.за пример скоро исках да си запиша час за щета(боядисване)и знаете ли какво ми отговориха.....НАЧАЛОТО НА ФЕВРУАРИ!
загубих "ума и дума"....това е подигравка с клиентите.ще търся друг начин.това е невъзможно!

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2008, 11:21:03 am »
ха,ама моля ти се :)
Да не би аз да карам по магистралата да святкам на хората които си карат в нормалното ограничение,а ти че бързах да ги натискаш(в другата тема беше писано)да се преместят.
Кой как кара ,сам си преценява :-*
Това ,че карам голф или киа ,все тая.Важното е да спазвам правилата,не да ги нарушавам 8-)
Колата ти тропа,скърца и тем подобни поради много причини.И мойта тропа,ама отивам да ми я оправят.Поддръжката е важна music
Покарай цитрона повечко и кажи как е де :)
Па никой не те кара да падаш толкова ниско отново на голф бре :) той е магаре,може да носи на доста по-голямо натоварване от киата,затова си го перкам него.Кво да праиш,краста.Ама знам ,че като вдигна капака и всичко мога да барна по него,без да чакам сервизи и части.Спирам на 1-я мгазин за части и взимам каквото ми трябва :)

Айде успех с ремонта и подмяната на колата crazy

Ситроена върви перфектно мога да ти кажа със 4исто сърце...
Никой не ме кара да падам до голф....ама ти нали ми правеше оферта...и затова ти отговарям
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2008, 11:21:52 am »
само да вметна че сервиза тепърва ще ни създава проблеми ако не се разшири.за пример скоро исках да си запиша час за щета(боядисване)и знаете ли какво ми отговориха.....НАЧАЛОТО НА ФЕВРУАРИ!
загубих "ума и дума"....това е подигравка с клиентите.ще търся друг начин.това е невъзможно!

Лило е уреждача....пиши му на него....в Инд ще те боядисат


В крайна сметка нямам намерение да споря с никого, това е свободно пространство и просто си изказах мнението
« Последна редакция: Ноември 12, 2008, 11:24:02 am от Svetko »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2008, 11:32:26 am »
ак "уреждач" силно казано.Удрям по 1 рамо да стават нещата бързо и качественно :-*

D-train

  • Почетен член
  • Разбирач ;)
  • *****
  • Публикации: 339
  • I feel the need for Cee_d!
    • Прайвит Консулт ООД
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2008, 05:16:34 pm »
Леле, дано не се 'наслаждавам' на твоите проблеми. Само да кажа, че такива изказвания са много крайни (не, че не си прав след всичко което ти се е случило). Аз имам същото мнение за Опел. Споделих с жена ми, че пред алтернативата да си купя друг Опел предпочитам да си хвана любовница. Хем ще ми излезе по-евтино, хем ще се кефя като си давам парите  :)

Какво да си купиш тогава. С всяка кола си е до късмет. има едни универсални, малко са некомфортни ама се свиква. Мерцедес....., голям, оранжав много са популярни в София предлагат го Софийски **Адски Тран Спорт.

Ама и ти имаш един късмет! Дано нямаш повече ядове!




Няма глупави въпроси, има глупави отговори.

Деян

ivaydinkov

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 56
  • Kia ceed SW 1.4 LX Mars Red
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #23 -: Ноември 14, 2008, 09:30:59 am »
Svetko да събира пари

Никога не карай по-бързо отколкото твоят ангел-хранител може да лети!

Mihailov

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 293
  • KIA Pro_Cee'd 1.6 CRDi EX .. VW Golf 3
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #24 -: Ноември 14, 2008, 09:50:50 am »
Той човека сигурно повече КИА няма да вземе  :-*
Guns don't kill people ... people kill people ...

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #25 -: Ноември 17, 2008, 01:33:43 pm »
Днес вкарах колицата за тропането на задно дясно колело, скърцането на таблото отпред в дясно и проблема с имобилайзера........а сега подред да разкажа
Званнаха ми след 3ч....до тук похвално но странно!!!!
1.Препрограмирали били ключовете и не би трябвало вече да има проблем(като кажат "не би трябвало" се притеснявам)
   понеже и с двата клю4а го прави аз си мислех 4е трябва да е имобилайзера ама....ще видим
2.Скърцането били го оправили....ще ви кажа като си я взема
3.Тропането-проблем нямало, а дори и да тропа те не могат да установят от какво е проблема и в такъв случай се чака да се задълбо4и за да се реши.....казвах ви аз 4е Любо Тенев е най-пе4ен от прием4иците(при него ми решиха проблема ...ама временно) а като го нямаше тази сутрин....Казах им да погледнат в тяхната система понеже преди време имаше същият проблем...не били погледнали ....сега ще ходя пак да се возим

П.С.
Мисля ве4е пак да пиша писъмце до шеф4е на КИа БГ ...а може и някой друг
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #26 -: Ноември 19, 2008, 03:34:10 pm »
Ве4е не скърцааааааааааааааааам.............щастлив съм  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo


ама си тропааааааааааааам като пи4...
« Последна редакция: Ноември 19, 2008, 03:36:20 pm от Svetko »
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!

smirn0ff

  • Master of KIA
  • ******
  • Публикации: 1730
  • Шеф диригент
    • Inspire Communications LTD
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #27 -: Ноември 20, 2008, 08:23:17 pm »
светко,
я кажи какво ти сменяха след като шибна скалата? а и какво правеше тази скала на пътя?
Hyundai Genesis 2015 3.8 V6 AWD
KIA VENGA 1.6 CVVL EX 4AT
[ex]KIA CEED 1.0 T-GDI GT LINE
KIA VENGA FL 1.6 CVVL EX 6AT
[ex]KIA OPTIMA 2.0 CVVL EX 6АТ
[ex]KIA CEED 1.6 CRDI LX 5MT

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #28 -: Ноември 20, 2008, 09:01:11 pm »
светко,
я кажи какво ти сменяха след като шибна скалата? а и какво правеше тази скала на пътя?
krivogled krivogled krivogled
да не е качвал бузлуджа crazy

Svetko

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 329
  • KIА CEE'D 1.6 / 122hp Мнооооого калпава !!!
Re: Не си купувайте Киа,ама никога
« Отговор #29 -: Ноември 21, 2008, 05:23:25 pm »
1.Преден мост
2.Заден мост
3.Целият под
4.заден ляв носач
5.Предпазна кора

Не на бузлуджа бе пи4...просто се прибирах от Самоков тихо -кротко...и хопаааа скала на пътя и аз ....през нея...
Проблемът не е от бобината, а от магарето в кабината!!!