Автор Тема: Нов Соренто 3,5 V6 в клуба  (Прочетена 2237 пъти)

radiomanbg

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Нов Соренто 3,5 V6 в клуба
« -: Октомври 31, 2016, 09:47:29 pm »
Привет на всички.
Най-накрая намерих време и ходих до пловди в неделя да видя и една от малкото (и последна) от тези на обява в мобилето и другите сайтове... та с две думи се харесахме и вече се взехме - от днес.

С две думи сега е дадена за газ а след това прекрасните КАТ - София - и после обслужване. забелязах теч при скоростната кутия - иска ми се някой ако може да я прегледа.
Относно обслужването бих желал да помоля за съвет. Имам намерение да обслужа следните неща:
- масло - двигател и скорости
- филтри
- ремъци
Още какво???
и по важният въпрос КЪДЕ??? (имам откъде да си взема частите на хубави цени...)

Благодаря и поздрави

Trendy

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Нов Соренто 3,5 V6 в клуба
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2016, 12:34:47 am »
Честито и безаварийна.И аз се оглеждам за такава. Кара ли колата в сервиз преди покупката или просто я огледа и тества?

radiomanbg

  • Новак
  • *
  • Публикации: 2
Re: Нов Соренто 3,5 V6 в клуба
« Отговор #2 -: Ноември 01, 2016, 06:04:47 pm »
Огледах, тествах, взех и докарах на ход от Пловдив до София.... тябва ми читав майстор за сервизиране и смяна на едно уплътнение м/у вала и ск. кутия....

Юли

  • Новак
  • *
  • Публикации: 18
Re: Нов Соренто 3,5 V6 в клуба
« Отговор #3 -: Ноември 08, 2016, 12:23:52 pm »
Много безаварийни километри с новата джипка. ;D

petyu

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 67
Re: Нов Соренто 3,5 V6 в клуба
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2016, 12:54:41 am »
Колега честито  мн. безаварийни км. ти желая . Мотора ти е 3,5 бензин 203кс, ако е този който си мисля поне . Трябва ти читав майстор провери си и 2та пистови ремъка и ролките към тях има една коятовърви със стойката и малко трудно се намира. Пълна инспекция на състоянието ,както така аз поне на твое място бих я закачил на диагностика да видя кавки грешки е запаметила. Ако това е мотора аз съм със същия мотор.Успех и със здраве да си го караш Сорентото.