Автор Тема: Проблем с аудио системата  (Прочетена 39646 пъти)

Боби

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 343
  • Kia Pro_Cee'd 1.4 EX
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #60 -: Май 04, 2009, 02:30:33 pm »
хм,я сподели какво ти излиза,да ти кажа ква  и що е music



aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #61 -: Май 09, 2009, 12:57:00 pm »
Боби и аз имам същото като теб и незнам какво е то! Някой да каже ако знае.АКо имам старата версия да ходя ли да ми сложат новата?? D725 C7.01 ми излиза

Боби

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 343
  • Kia Pro_Cee'd 1.4 EX
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #62 -: Май 10, 2009, 10:30:14 am »
Ами аз ще трябва да го сменям, защото ми прави проблем - това с усб-то и телефона, и ми прави бъг и копчето за звука - един път и в 2те посоки намаляваше...случва се след като го пусна радиото, когато ключът не е сложен. А и радиата много кофти се хващат и се губят в София като си карам! silen

Ronin

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 331
  • Kia Ceed 1.4 Hundai Galloper 2.5 TDI Kawasaki 650
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #63 -: Септември 26, 2009, 12:59:24 am »
Здравейте.....и аз май имам някакъв проблем с радиото но рядко .....примерно свири си...гася колата ....качвам се паля ама радиото не тръгва...пускам -спирам-пускам -спирам...4-5 пъти и тръгва .....дискове които в началото четеше сега чете само определени директории...другото не го вижда.....или пак случай като първия но тръгва да свири примерно на 1.....и едва се чува....увеличаваш но звука си остава на 1.....паля...гася от копчето и така тръгва на Н-ти път........питам се има ли панел на мястото на стария с по тесен отвор за нормален автокасетофон.....имам един почти нов пайнер от старата кола....с доста екстри...и дистанционно......че като чета е болка на всички....

Боби

  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 343
  • Kia Pro_Cee'd 1.4 EX
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #64 -: Септември 26, 2009, 11:42:27 am »
Боби и аз имам същото като теб и незнам какво е то! Някой да каже ако знае.АКо имам старата версия да ходя ли да ми сложат новата?? D725 C7.01 ми излиза
Aз вторник записах час за ТО и казах и за радиото - като има резултат ще ви кажа.
@Ronin
Закарай я да ти го оправят, няма смисъл да слагаш друго. А и още повече не знам как седи въпроса тогава с гаранцията на ел. системата ;)

Oil_Blue_Cee'd

  • Щял да си купува Алфа
  • Разбирач ;)
  • ***
  • Публикации: 190
  • Избивам комплекси всякакви
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #65 -: Септември 28, 2009, 11:43:40 pm »
А бе тази Аудио система на Сийда Блаупункт ли беше или Сименс?

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #66 -: Ноември 27, 2009, 03:18:10 pm »
Има ли начина да се изключи това проклето PI SEARCH??? write

Митето

  • Наблюдава денонощно
  • Master of KIA
  • *****
  • Публикации: 5706
  • 1.6-SW CRDI 16V EX;ŠkodaFabia 1.6 MPI AG 2007
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #67 -: Ноември 27, 2009, 07:35:52 pm »
Пешо,обади се като си пред таблото,да ти дам онлайн инструктаж
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 04:14:17 pm от Митето »

tosco

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 966
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #68 -: Ноември 27, 2009, 08:15:46 pm »
Пешо,обади се като си пред таблото,да ти дам  онлайн инструктаж
OK ok ok ok
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 04:14:01 pm от Митето »

amato

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
  • Need For Cee'd
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #69 -: Декември 10, 2009, 09:28:12 pm »
Здравейте, вчера си взех Сийда и вече имам проблем със мп3-ките...направих си аз дискче,сложих песнички в различни папки и ето,че не иска да ми сменя папките и ми дава грешка на диска...направих втори диск от различна марка и пак същото...някой знае ли какво да му е на музиката?
Kia Cee'D 1.6 CRDi LX 16V 115 hp 5555км

Pro style

  • VAG група
  • Експерт
  • *
  • Публикации: 574
  • Kia Pro_Ceed 1.6 CVVT EX
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #70 -: Декември 10, 2009, 10:16:41 pm »
И мойта взе да не вижда флашката и трябва да я извадя. После отново да я сложа и тръгва сама, без да избирам източника, и се чудя, дали да се занимавам със сервиза. Като знам колко трудно стават там нещата просто не ми се занимава.

amato

  • Обичам да пиша ;)
  • **
  • Публикации: 96
  • Need For Cee'd
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #71 -: Декември 10, 2009, 10:35:39 pm »
То хубаво,ама мойта е на 2 дена и вече ми дава проблеми...деа знам.....правя нови и нови дискове...сменям марката,ама пак нестава....моля посъветвайте ме какво да правя!Да се обърна ли към сервиза?
Kia Cee'D 1.6 CRDi LX 16V 115 hp 5555км

bongo

  • Експерт
  • ****
  • Публикации: 423
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #72 -: Декември 11, 2009, 09:37:23 am »
абсолютно.отивай в сервиза.от там доста CD-та вече са подменени гаранционно.първо имаха акция по тяхна инициатива, въпреки че нямах проблемите като твоя.след това новото започна да дава същите грешки и следва пак подмяна.сега третото отново го прави, когато му скимне.един диск може да го върти без проблем един път, а втори път след известно време работа изключва и минава на радио.не можеш да го пуснеш пак,а трябва да извадиш диска и да го пуснеш отново и.....тръгва без проблем.вече не ми се занимава.няма как да го поставя проблема пред сервиза.не мога да го възпрозведа пред тях.шантава работа.

aris

  • Spammer
  • *****
  • Публикации: 816
  • Pro Cee'd / Audi A1 TFSI S-tronic 7 automatic
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #73 -: Декември 11, 2009, 02:16:24 pm »
Отиди на сервиза да ти го направият.Длъжни са щом е на гаранцията но ще чакаш 2 месеча някаде ако не го имат налично.И като ти го сменат провери си версията да си сигурен че го смениха.Ако пак ти го прави пробвай с други марки дискове и понататък си вземи направо 1 ново аудио двд навигачия и блутут по твой избор.То ще си има гаранция + повече екстри  ok

D. Rachkov

  • Новак
  • *
  • Публикации: 22
  • турбо каручка
Re: Проблем с аудио системата
« Отговор #74 -: Декември 11, 2009, 05:25:55 pm »
брех 2 месеца много бе. Мойто го поръчваха щото не беше налично ма за 2 седмици доиде. Ама аз ги набрах много по телефона щото не бях доволен от отношението и да видиш как се разбързаха.
Kia Cee'd 5d 1.6 Cvvt - за удоволствие
Opel Astra H Caravan 1.7 CDTI - за работата
Lada Samara 1.5 s - за лов и риболов и селски туризъм